Prezent dla faceta

40. urodziny to magiczna data. Magnetyzuje swoją liczbą i sprawia, że Twój facet czuje dreszcz emocji i przypływ adrenaliny. Chce odkrywać nowe lądy, niczym Kolumb Amerykę, chce skakać z wysokości jak w Mission Impossible, chce być atrakcyjny i wysportowany jak Lewandowski. Z tymi prezentami dla faceta osiągniesz piorunujący efekt i dasz mu nowy zastrzyk energii. Niecodzienny prezent zmotywuje Go do działania i przygotuje na nowe wyzwania. Wywoła spontaniczną reakcję. Uwaga! Skakanie, klaskanie i okrzyki zachwytu to ryzyko wręczenia prezentu kupionego na Forhim.

Z fajnym prezentem dla swojego faceta od Forhim, każde urodziny będą wyjątkowe!

Ten facet to prawdziwy twardziel? Lubi przygody, survival i ekstremalne sporty? Nasze gadżety – fajne prezenty dla facetów ze świata Gentlemen's Hardware spowodują jeszcze większy przypływ adrenaliny i nakręcą na działanie. Elegancja dla tego mężczyzny to konieczność? Prezent w postaci akcesoriów do ubrań i biżuterii oraz pudełek i etui do ich przechowywania, zestawów do golenia i do manicure, sprawią że poczuje się jak Cal, bohater filmu „Kocha, lubi ,szanuje”. Mężczyzna przedsiębiorczy i dbający o swoje finanse doceni nietuzinkowe rozwiązania do przechowywania pieniędzy i kart, niczym kasiarze i bankowcy z filmu „Vabank”. Twój facet jest nie z tej bajki? Zobacz nasze propozycje, a wskoczysz do tej bajki bez problemu!


Standardowe prezenty dla faceta, w niestandardowym wydaniu są zawsze BEST FOR MEN!

Jesteśmy Wiecznymi Chłopcami i nie wstydzimy się do tego przyznać. Zaufaj nam, bo jesteśmy specjalistami w dziedzinie męskich zabawek i fajnych prezentów dla faceta, również na 40 urodziny. Do wyboru masz mnóstwo gadżetów, które zadowolą każdego mężczyznę, po 40. urodzinach. Możesz postawić na oldschoolowy zestaw lub najmodniejszy w danym sezonie egzemplarz, pasujący do Jego męskiego świata. Twój facet ma słabość do wielu rzeczy? Pozwól Mu na nie i zaskocz Go oryginalnym i bardzo męskim prezentem w niestandardowym wydaniu! Pokaż, że akceptujesz Go w 100% i daj Mu to, co najlepsze!