Zwroty

Klient (konsument) ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie FOR HIM produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827). My wychodzimy naprzeciw klientom i wydłużamy ten okres na 30 dni.

Z opisanego wyżej uprawnienia nie mogą skorzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT.

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży:

  1. Najpierw prosimy o staranne wypełnienie i wysłanie drogą elektroniczną formularza zwrotu: Pobierz fromularz zwrotu w formacie PDF Nie jest to warunek konieczny jednak znacznie przyśpiesza zwrot kosztów transakcji. 
  2. Następnie produkt proszę wysłać na adres: FOR HIM ul. Raszyńska 1A, 70-701 Szczecin.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub paczkomatami.

Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony (pudełko proszę zapakować w papier/strech a dopiero następnie skleić taśmą).

W przypadku odstąpienia Klienta od umowy, sklep dokona zwrotu ceny produktu oraz kosztów dostawy w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia Konsumenta. Zwrot nastąpi na wskazany przez Konsumenta rachunek bankowy.