Ekskluzywny prezent na urodziny


Oto prezenty dla Niego na urodziny! Będą odkryciem dla wszystkich niepoprawnych gadżeciarzy i dla zwolenników tradycyjnych prezentów w nietradycyjnym wydaniu. Prawie każdego mężczyznę przerażeniem napawa perspektywa otrzymania kolejnych majtek, skarpetek, krawatu czy koszuli? Kręci nosem, kiedy dostaje kolejny taki sam dezodorant, zestaw pod prysznic lub balsam po goleniu? Najgorszą karą jest dla niego prezent w stylu „ładne, może tylko stać i się kurzyć lub zagracać pokój”? Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą prezentów i gadżetów i wybierz jeden lub kilka! Spraw, że podczas urodzin jego oczy zabłysną, a na twarzy zagości wielkie zaskoczenie i promienny uśmiech.

Zaskocz swojego mężczyznę stworzonym specjalnie dla niego, prezentem na urodziny!

Bohaterskie, urodzinowe gadżety dla Niego to petarda prezentowa! Każdy facet lubi się czasem poczuć jak bohater ulubionej książki, filmu czy gry. Może oglądać stare filmy typu western, pasjonować się współczesnym kinem i namiętnie oglądać „Pitbull”, pochłaniać książki z gatunku fantastyki jak „Wiedźmin”. Może czasem chce się poczuć jak rycerz z gry o średniowiecznych bitwach, znany włoski mafiozo lub jak Iron Man. Choć na jeden dzień chciałby zamienić się rolami i zostać Indiana Jonesem, Jamesem Bondem, Kapitanem Ameryką, Ojcem Chrzestnym. Niezależnie, z jakiej bajki jest facet, my sprostamy jego wymaganiom i marzeniom. Przełamiemy każdą przewidywalność, dotyczącą prezentu urodzinowego dla Niego.

Z prezentem dla Niego wskoczysz do właściwej bajki!

Ten facet to prawdziwy twardziel? Lubi przygody, survival i ekstremalne sporty? Nasze gadżety - ekskluzywne prezenty dla Niego ze świata Gentlemen's Hardware spowodują jeszcze większy przypływ adrenaliny i nakręcą na działanie. Elegancja istyl dla tego mężczyzny to konieczność? Prezent w postaci akcesoriów do ubrań i biżuterii oraz pudełek i etui do ich przechowywania, zestawów do golenia i do manicure, sprawią że poczuje się jak Cal, bohater filmu „Kocha, lubi ,szanuje”.

Niezapomniane urodziny? Ekskluzywne prezenty dla niego to coś o czym marzy!

Mężczyzna przedsiębiorczy i dbający o swoje finanse doceni nietuzinkowe rozwiązania do przechowywania pieniędzy, kart i różne przedmioty biurowe, niczym kasiarz i bankowiec z filmu „Vabank”. Twój facet jest nie z tej bajki? Nic nie szkodzi. Zobacz nasze propozycje, a wskoczysz do tej bajki bez problemu!