Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla strażaka

Gaszenie ognia to nie zabawa, ale naprawdę odpowiedzialna i wymagająca praca, i między innymi z tego względu strażak zasługuje na wyjątkowy prezent. Pewnie gaśnic ma w nadmiarze i kasków strażackich również, dlatego warto zastanowić się nad bardziej oryginalnym upominkiem. Tu może pojawić się problem, ale nie, jeśli ma się pod ręką ofertę Forhim. Zapewniamy, że nasze produkty ucieszą każdego mężczyznę zawsze gotowego do podjęcia walki z ogniem. Jednym z nich jest niepowtarzalny, czerwony kubek awaryjny – idealny na czas wypadku i znakomity dla panów z poczuciem humoru, ponieważ zawiera napis „W razie wypadku zbij szybkę”. Dzięki niemu, pijąc kawę, obdarowany natychmiast przypomni sobie bliską mu osobę, od której go otrzymał. Równie ciekawy prezent to skarbonka imitująca gaśnicę, która raczej nie ugasi ognia, ale może ugasić pragnienie wydania pieniędzy na nieistotne rzeczy.

Dla strażaka  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

Prezent z głębi serca gorętszego niż ogień

W naszej kolekcji prezentów dla strażaka znajduje się również pendrive w kształcie gaśnicy, o pojemności 16 GB, który pomieści wszelkie istotne informacji. Kolekcjonerom czy też miłośnikom antyków do gustu przypadnie replika wozu strażackiego wykonana metodą metaloplastyki. Ten model sprawi, że biurko zyska nowy image. Predyspozycje do zmiany wyglądu biurka ma również przybornik w kształcie wozu strażackiego, wyposażony między innymi w magnes na spinacze i podkładkę pod smartfon lub inny przedmiot. Mimo że strażacy znani są przede wszystkim z gaszenia ognia, bywa, że lubią go zapalić, zwłaszcza gdy mają ochotę na papierosa.

W takim momencie z pomocą pospieszy im zapalniczka Zippo: modele Logo, Płomień czy Flame Leaf – każda z interesującym nadrukiem. Ich płomień nie gaśnie nawet podczas wiatru, a ponadto posiadają dożywotnią gwarancję. Polecamy też pudełka na spinki do mankietów oraz same spinki. A poza tym stylowe ramki, specjalnie na zdjęcie bliskiej sercu strażaka osoby, której widok szczególnie przyda mu się po czy przed zakończeniem trudnych akcji. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych produktów świetnie spisze się jako upominek, zarówno z okazji urodzin, imienin, jak i świąt.