Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla nauczyciela

Wyprawa do sklepu po prezent dla mężczyzny parającego się nauczaniem może zakończyć się fiaskiem. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z człowiekiem oczytanym, który poznał już książki wszystkich największych pisarzy, a swoją wiedzą wykracza daleko poza wiedzę innych śmiertelników. Ale w ofercie Forhim nie brakuje nawet upominków dla nauczycieli. Każdy wychowawca z pewnością zainteresuje się eleganckim wiecznym piórem, którego być może zechce używać wyłącznie do stawiania podpisów na świadectwach z czerwonym paskiem. Polecamy model Parker IM Niebieski CT czy Urban Metro Metallic CT – produkty wytrzymałe, które gwarantują gładkość pisania, a posługiwanie się nimi nie męczy dłoni. Podobnie rzecz ma się z pomysłowo wykonanym gadżetem Tripen LAMY, który zawiera ołówek, długopis i zakreślacz, a także z piórami kulkowymi LAMY, które idealnie dopasują się do kształtu męskiej dłoni.

Dla nauczyciela  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów

Dorównać poziomem prezentu poziomowi wiedzy belfra…

Dla pomieszczenia wszystkich długopisów i piór doskonale nada się stojak na te właśnie przybory piszące. Ale też oryginalny przybornik w kształcie ciężarówki, który pozwoli zachować porządek na biurku i sprawi, że żadna wizytówka, gumka, spinacz ani ulubiony długopis nie zapodzieją się gdzieś przypadkiem. Natomiast dla mężczyzn, którym do pracy wystarczą jedno czy dwa pióra, zaopatrzyliśmy nasz sklep w skórzane etui przeznaczone na jedną lub dwie sztuki. Nie wszyscy panowie mają jednak sokoli wzrok, ale nawet tym, którzy widzą doskonale, od czasu do czasu potrzebna jest lupa. Proponujemy więc model w kształcie okularów, znakomity do odczytywania fragmentów pism zapisanych małym drukiem.

Podczas czytania przyda się również zakładka do książki Eselsohr Philippi w kształcie ptasiego pióra. Nie samym czytaniem i pisaniem jednak żyją nauczyciele. Od czasu do czasu przyda im się przeniesienie się w inny świat, co mogą uczynić przy pomocy pięknego czarno-białego lub podświetlanego globusa. Pierwszy pomniejszony model Ziemi można wykorzystać również podczas prowadzenia lekcji geografii, z kolei drugi zachwyci historyków, ponieważ umieszczono na nim historyczne symbole, jak statki czy smoki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!