Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla majsterkowicza

Majsterkowicz to człowiek, dla którego naprawienie kapiącego kranu, wymiana uszczelki, zawieszenie obrazu czy zainstalowanie włącznika to nie problem, ale czysta przyjemność. Jeśli więc Twój znajomy, przyjaciel, mąż, ojciec czy dziadek uwielbia wszelkie akcje naprawcze i tym podobne, a dzień bez małego montażu jest dla niego dniem straconym, z pewnością ucieszy się, jeśli zostanie obdarowanym którymś z polecanych przez nas produktów. Przypadną mu do gustu przede wszystkim wielofunkcyjne multinarzędzia, również z zestawem bitów, niezwykłe scyzoryki, w których ukryto między innymi otwieracze do butelek i kapsli, śrubokręty, pęsetę, wykałaczkę, korkociąg czy rozwiertak. Kolejna atrakcja to długopisy, które poza swoją główną funkcją mogę sprawić się także w roli poziomicy, wkrętarek lub rysika. Każda złota rączka musi dbać również o czystość, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć też zestawów do czyszczenia obuwia, zestawów do manicure’u oraz kosmetyczek.

Dla majsterkowicza  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów

Narzędzia z funkcjami, które doceni każdy majsterkowicz

Szczególnie polecamy multinarzędzia, czyli wielofunkcyjne narzędzie połączone z zestawem bitów. Do wyboru jest między innymi multinarzędzie 12-funkcyjne z 12. bitami, w skład którego wchodzi śrubokręt z 12 końcówkami, szczypce, nóż płaski i nóż z ząbkami, piła, śrubokręt krzyżakowy oraz płaski i nożyce do drutu, a także bit krzyżakowy w 3 rozmiarach, płaski w 3 rozmiarach i klucz sześciokątny w 6 rozmiarach. Inna opcja to multinarzędzie z 11 funkcjami: trzema różnymi nożami, piłą, szczypcami, otwieraczem do butelek, śrubokrętem płaskim (w dwóch rozmiarach) i krzyżakowym oraz z dwoma pilnikami. Ciekawa propozycja to także młotek multinarzędzie 6 w 1 czy narzędzie wielofunkcyjne z latarką, składające się z klucza nastawnego, piły, noża, wkrętarki i oczywiście z latarki.

A jeśli o latarce mowa, warto zwrócić też uwagę na śrubokręt w kształcie długopisu, który zawiera wspomniany przyrząd do oświetlania. Polecamy także wielofunkcyjną bransoletkę Panacord 3 w 1 Army Green z krzesiwem, miniostrzem i gwizdkiem. To szczególnie ciekawa propozycja, gdy majsterkowicz w nawale pracy zapomni o drodze do domu. A przy tak fascynującym zajęciu, jakim jest chociażby naprawa przeciekającego dachu, dżentelmen może nawet zapomnieć, że czas wyczyścić buty czy zadbać o paznokcie. W takim momencie warto mu o tym przypomnieć za pomocą zestawu do pielęgnacji obuwia oraz zestawu do manicure’u.