Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla majsterkowicza


Majsterkowicz to typ człowieka, który nie potrzebuje niczego, któremu wydaje się, że ma już wszystko, jednak ty wiesz doskonale, że technika idzie do przodu i mimo że Twoja złota rączka ma już wszystko to możesz kupić coś co znacznie ułatwi majsterkowanie. Idealnym prezentem okaże się multinarzędzie z kluczem, śrubokrętami a także z latarką, która rozświetli nawet najciemniejsze miejsca. Scyzoryk Victorinox który posiada narzędzi bez liku czy młotek będący narzędziem 6w1. Tyle z klasyki teraz przejdźmy do prezentów które przydadzą się majsterkowiczowi ale nie do majsterkowania, czy pomyślelibyście wcześniej o zestawie do czyszczenia obuwia jako podarunku dla majsterkowicza, zapewne nie, a my mamy zestaw z linii specjalnie dla niego stworzonej.

Zestaw do pielęgnacji paznokci będzie także trafnym upominkiem, aby po godzinach grzebania wśród śrubek, śrubokrętów i kluczy jego dłonie wyglądały przyzwoicie. Jeżeli majsterkowicz lubi odwiedzać nowe miejsca to praktycznym prezentem będzie także kosmetyczka i power bank który zapewni Wam stały kontakt.

Sprawdzonym upominkiem będą także breloki do kluczy mini narzędzia wielofunkcyjne, aby nawet w najmniej spodziewanym momencie mógł coś zmajstrować

Dla majsterkowicza 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów