Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla marynarza

Podobno marynarzom do szczęścia nie potrzeba wiele. Wystarczy statek, który nie zbacza z wytyczonego szlaku i szumiące, spokojne morze. Jednak nawet wyprawy morskie mają swój kres i nawet marynarze czasem na dłuższy okres zatrzymują się na lądzie, dlatego w takiej chwili – i nie tylko w takiej – przyda im się jakiś iście marynarski prezent. W naszej ofercie znajdzie się coś dla każdego, nawet najbardziej surowego w ocenie dżentelmena, żyjącego od jednej morskiej podróży do drugiej. Polecamy między innymi zestaw podróżnika, w skład którego wchodzi piersiówka z interesującym motywem podróżnym, latarka, lejek oraz kieliszek. Kolejna propozycja to kompas w zestawie z antycznym zegarem – z takim sprzętem zgubienie się na morzu jest absolutnie wykluczone. Oprócz kompasu miłośnika morskich wojaży ucieszy także teleskop i klepsydra, a wszystko to w pięknej drewnianej skrzyni.

Dla marynarza  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 70 elementów

Upominki idealne na każdy rejs statkiem

Żeby kapitan statku czy majtek mógł odliczać, ile czasu pozostało mu do powrotu na ląd, przyda mu się porządna mosiężna klepsydra, umieszczona na sześciokątnych postawach połączonych trzema kolumnami z żaglowcem Mary Rose, na które naniesiono datę wodowania i zatonięcia (1511-1545). Z kolei na wypadek zboczenia z kursu polecamy kieszonkowe zamykane kompasy, o różnej kolorystyce i wzorach, a także mapy. Te interesująco wykonane mapy zdrapki pozwolą obieżyświatom zdrapać miejsce, z którego właśnie wrócili. A w międzyczasie, przede wszystkim w stresujących momentach, których na lądzie nie brak, z pewnością zechcą skorzystać z piersiówki firmy Philippi, wykonanej ze stali nierdzewnej i skóry naturalnej, lub z piersiówki Churchill, która być może przypomni obdarowanym historię życia znanego polityka.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się też nieszablonowe zapalniczki Zippo Latarnik (z jednostronnym emblematem latarni morskiej) lub Zippo Żaglowiec (z jednostronnym nadrukiem żaglowca), na które udzielamy dożywotniej gwarancji. Kolejna propozycja to etui na spinki do mankietów i biżuterię męską - na zewnątrz wykonane ze skóry naturalnej, a wewnątrz wyściełane aksamitem. Większa przegródka może posłużyć do schowania zegarka, a mniejsze będą idealne na przykład na spinki do mankietów. A skoro o spinkach mowa, radzimy zwrócić uwagę na modele z wizerunkiem kotwicy. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.