Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla kierowcy

Jeśli wydaje Ci się, że trudno jest kupić prezent mężczyźnie, który kocha samochody, bo trzeba by było kupić mu po prostu nowe auto, nic bardziej mylnego. Na rynku znajduje się niezliczona ilość pomysłowych i przydatnych upominków, które zaskoczą każdego fana motoryzacji. W naszym sklepie znajdziesz liczne przykłady prezentów, które na pewno będą stanowiły wspaniałą niespodziankę dla każdego kierowcy. Niezwykle efektownie prezentuje się, między innymi, zegarek Automaniaka z funkcją budzenia. Jest to urządzenie w kształcie fotela samochodowego wskazujące godzinę oraz pełniące funkcję budzika. Zamiast klasycznego zegara możesz podarować solenizantowi model, który będzie nie tylko odmierzał czas, ale również cieszył jego oko.

Jeśli solenizant chętnie i szybko wydaje pieniądze i chcesz podarować mu skarbonkę, która będzie jego motywacją do oszczędzania choćby najmniejszych kwot, na pewno świetnym prezentem będzie skarbonka w kształcie samochodu. Jest to upominek w stylu minimalistycznym i o stylowym połysku. Mały samochód-skarbonka będzie nie tylko zbierał pieniądze, lecz stanowił również element wystroju wnętrza.

Dla kierowcy  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów

Niebanalne prezenty dla kierowcy

W naszym sklepie proponujemy również nietuzinkowe prezenty dla każdego kierowcy, który pracuje przy komputerze czy też chętnie spędza czas, grając lub rozwijając swoje pasje właśnie przed ekranem laptopa. Myszka komputerowa w kształcie samochodu to wpadające w oko urządzenie do każdego komputera. Ilość detali sprawia, że każdy wielbiciel samochodów zachwyci się wysokiej jakości dizajnem i będzie czerpał radość, używając takiej myszki. Co ważne, dostępnych jest kilka modeli różnych samochodów.

Jeśli szukasz klasycznych prezentów dla fana motoryzacji, możesz podarować mu spinki do mankietów w kształcie skrzyni biegów. Są to ozdoby modne zawsze i wszędzie, więc będą upominkiem uniwersalnym i jednocześnie nawiązującym do pasji noszącego. Innym stylowym prezentem jest zapalniczka ze stylowym dizajnem różnych symboli samochodów. Będzie idealnym upominkiem dla każdego palacza. Niebanalnym prezentem będzie również kubek termiczny w kształcie leżących na sobie opon samochodowych. Jest poręczny, przydatny o każdej porze roku i kierowca bez problemu może go zabrać ze sobą w samochodzie. Co więcej, taki prezent również wygląda wspaniale, dlatego na pewno zachwyci każdego fana pojazdów.