Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla kierowcy


Zanim zapytasz kierowcę, automaniaka jaki prezent chciałby otrzymać i usłyszysz odpowiedź, dołóż do nowych felg, lamp czy klocków hamulcowych to obejrzyj nasze propozycje, które na szczęście nie wylądują pod maską bądź w innym miejscu jego ukochanego cacka.

Prezent dla miłośnika motoryzacji może okazać się niezwykle ciekawy. Fan motoryzacji jest tak pochłonięty swoją pasją, że często traci poczucie czasu, więc warto sprawić jemu zegarek z funkcją budzenia aby już nigdy nie zapomniał o umówionym spotkaniu, oczywiście nie zwykły zegarek tylko taki który będzie nawiązywał do jego hobby.

Gdy po ciężkim dniu postanawia wyszukać nowych części czas uprzyjemni jemu bezprzewodowa mysz komputerowa samochód na oryginalnej licencji ze świecącymi światłami, jeżeli jednak zechce zgrać muzykę na pendrive aby później móc jej słuchać w swoim aucie podaruj jemu pendrive w kształcie auta.

Ważne wyjście rozluźnić mogą spinki do mankietów w kształcie liczników samochodowych, kierownic czy skrzyni biegów, tylko będziesz musiała pilnować aby nie wrzucił biegu wstecznego.

Każdego kierowcę i miłośnika motoryzacji ucieszy prezent w postaci breloka do kluczyków nawiązujący do motoryzacji, kierownica, tłok czy samochód lub auto ze świecącymi światłami to będzie hit wśród otrzymanych upominków.

Dla kierowcy 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów