Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla fotografa

Praca fotografa jest kreatywna i różnorodna, pracuje on zarówno w terenie, jak i w studiach, spotyka wielu ludzi i wiele doświadcza. Czy wobec tego da się go zaskoczyć nietuzinkowym prezentem? Oczywiście, że tak. Zobacz jakie prezenty dla fotografa przygotowaliśmy w naszym sklepie – niektóre z nich przydadzą mu się podczas pracowitego dnia, a niektóre będą ciekawą odskocznią od codziennych obowiązków. Z pewnością jednym z najbardziej niebanalnych prezentów dla fotografa jest kubek termiczny w kształcie obiektywu aparatu. Przypomina on do złudzenia sprzęt używany przez każdego fotografa i wygląda niezwykle efektownie, a do tego jest przydatny na co dzień, niezależnie od miejsca pracy.

Do gadżetów przydatnych w pracy należy również wizytownik. Fotografowie nawiązują współpracę z ludźmi z wielu obszarów kraju czy świata i personalna wizytówka to podstawowy element ich kontaktów z innymi profesjonalistami. Stylowy wizytownik pomoże fotografowi zachować wszystkie wizytówki w nienagannym stanie i trzymać je w jednym miejscu. Co więcej, gustowny pokrowiec na wizytówki sprawi, że fotograf będzie robił świetne wrażenie na innych.

Dla fotografa  

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Prezent dla każdego fotografa

Jeśli Twój znajomy fotograf ceni prezenty związane z życiem prywatnym i bliskimi mu osobami, świetnym pomysłem na prezent będzie podarowanie mu breloka z miejscem na zdjęcie. Jako wielbiciel fotografowania doceni ten sentymentalny upominek i będzie mógł go nosić ze sobą wszędzie, gdzie zechce. Co więcej, możesz zrobić mu niespodziankę i podarować brelok z wybranym przez siebie zdjęciem, co będzie dodatkowym zaskoczeniem. Do niezwykle pomysłowych prezentów dla fotografa należy również pendrive w kształcie kliszy do aparatu. Jest to niezwykle praktyczny drobiazg. Jego wygląd nawiązuje do pasji osoby obdarowanej, a oprócz tego jest to gadżet funkcjonalny, który przechowa do 8 Gb materiału. Może przydać się fotografowi zarówno w pracy, jak i na płaszczyźnie prywatnej.

Z kolei fotograf, który ceni dobre trunki, ucieszy się na pewno z zestawu kieliszków, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przypominały obiektyw aparatu. Jest to prezent bardzo pomysłowy i przydatny – na pewno sprawisz solenizantowi dużą niespodziankę i mnóstwo radości.