Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla fotografa


Wyszukanie wyjątkowego prezentu dla fotografa nigdy nie było tak proste. Fotograf często przebywa w plenerze, więc zakręcany kubek termiczny wyglądający jak obiektyw na pewno się sprawdzi, bo nic nie napędza do pracy tak jak gorąca kawa. Po powrocie z pleneru, obróbce zdjęć można zrzucić je na świetny pendrive w kształcie kliszy zamknięty w puszce w formie aparatu.

Na oficjalne wyjście świetnym upominkiem będą spinki do mankietów aparat fotograficzny. Po oficjalnej imprezie przyjdzie czas na użycie kieliszków obiektywów, które zawsze wpłyną rozluźniająco.

A gdy fotografowi zaczyna brakować pomysłów na wyjazdowe sesje plenerowe należy sprawić jemu mapę zdrapkę, która pomoże odkryć nowe horyzonty i na pewno pobudzi go do działania.

Gdy już stwierdzi, że zdjęcie które wykonał jest najlepsze w jego dotychczasowej kolekcji powinien mieć brelok z miejscem na zdjęcia aby w każdej chwili mógł spojrzeć na swój ideał i cieszyć się nim w każdym momencie. Jak widać prezent dla miłośnika fotografii nie musi być kolejnym obiektywem czy tłem do sesji. Wystarczy odwiedzić nasz sklep a na pewno zadowolisz nawet najbardziej wymagającego fotografa.

Dla fotografa 

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów