Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla golfisty

Czego potrzebuje miłośnik golfa? Jak wybrać dla niego prezent tak, aby był niespodzianką i aby był przydatny oraz dobrze wykonany? W naszym sklepie oferujemy wiele prezentów dedykowanych właśnie wszystkim, którzy uwielbiają w grę w golfa. Zobacz, co możesz podarować mężczyźnie, który jest fanem tej dyscypliny i wybierz prezent idealny. Tym, którzy poszukują klasycznych upominków dla golfistów gustujących w eleganckich stylizacjach, polecamy stylowe pudełko na spinki do mankietów czy też szkatułkę na zegarki. Są to pojemne schowki, w których każdy mężczyzna może przechowywać swoją ulubioną biżuterię i być pewny, że będzie ona bezpieczna i czysta.

Ciekawą propozycję na prezent dla golfisty stanowią akcesoria dla palaczy. Jeśli Twój znajomy solenizant pali papierosy, możesz podarować mu gustowną zapalniczkę, bądź kieszonkową popielniczkę. Dzięki tej drugiej będzie mógł zapalić nawet w tym miejscu, w którym nie ma dostępnej popielniczki i wygodnie wyrzucić niedopałek, jednocześnie dbając o środowisko.

Dla golfisty  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów

Pomysłowe prezenty dla golfisty

Jednym z najbardziej kreatywnych prezentów dla golfistów jest z całą pewnością kompaktowy zestaw do golfa biurowego. Poszczególne elementy niezbędne do gry w golfa zapakowano w mały pokrowiec, który zmieści się do każdej torby czy teczki. Jeśli Twój znajomy golfista relaksuje się, praktykując swój ulubiony sport, mały zestaw na pewno wzbudzi uśmiech na jego twarzy i będzie cieszył podczas przerwy w pracy.

Jeśli mężczyzna, który jest miłośnikiem golfa, na co dzień musi elegancko prezentować się w pracy, świetnym pomysłem na prezent będą różnorodne zestawy, które pomagają zachować schludny i ładny wygląd. Zestaw do pielęgnacji paznokci to podstawowy element kosmetyczki każdego człowieka, dlatego, jeśli wiesz, że solenizant poszukuje zestawu, który zawierałby szereg niezbędnych narzędzi do paznokci, z pewnością będzie to trafiony prezent. Przydatnym prezentem będzie też kompaktowy zestaw do czyszczenia butów, który można zabrać do torby bądź walizki i nie martwić się, że przez pogodę buty będą psuły cały wizerunek. Jest to świetny prezent dla mężczyzny, który dużo wyjeżdża, ponieważ zestaw jest bardzo poręczny i gustownie zaprojektowany.