Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla golfisty


Jeżeli poszukujesz prezentu dla golfisty to jesteś we właściwym miejscu. Jeżeli miłośnik golfa dużo czasu spędza za biurkiem to świetnym upominkiem będą długopisy w kształcie kijów golfowych lub golf biurowy z kijem teleskopowym, piłką i dołkiem aby golfista w każdej chwili mógł oddać się swojej ulubionej rozrywce i poczuć się jakby rozgrywał najważniejszy turniej w swoim życiu.

Golf kojarzy się z elegancją i stylem dlatego biżuteria zdobiąca mankiety koszuli będzie zawsze na czasie, spinki z motywem piłeczki golfowej i kija będą słusznym podarunkiem. Serce golfisty na pewno skradnie etui na zegarki i biżuterię aby wszystko zawsze było na swoim miejscu.

Na zakończenie turnieju golfowego każdemu golfiście należy się chwila relaksu, rozładowanie stresów do czego idealnie przyczyni się napełniona wcześniej piersiówka z motywem golfa.

Dla palącego golfisty trafiona będzie przenośna popielniczka dzięki której nie będzie musiał więcej zastanawiać się co zrobi z niedopałkiem, zapalniczka plazmowa, która nie gaśnie na wietrze a także papierośnica, która zapobiegnie zniszczeniu papierosów.

Brelok do kluczy będzie świetnym uzupełnieniem prezentu, który pasjonat gry w golfa będzie miał zawsze przy sobie.

Dla golfisty 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów