Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla bankowca

Wybór prezentów na rynku wydaje się coraz większy, ale nie zawsze wiemy, co podarować mężczyźnie, który pracuje jako bankowiec, ekonomista czy finansista, bo zawody te kojarzą się z poważnymi transakcjami i wyliczeniami. Wbrew pozorom jednak istnieje wiele pomysłowych i stylowych podarunków, które możesz ofiarować bliskiemu bankowcowi z okazji jego urodzin, imienin czy z okazji rozpoczęcia nowej pracy bądź rocznicy. Wybierając prezent, warto kierować się preferencjami danego mężczyzny co do kolorów i fasonów oraz wziąć pod uwagę to, czy lubi prezenty klasyczne, praktyczne czy humorystyczne.

Mężczyźnie, który lubi klasyczną elegancję, możesz podarować pudełko na spinki do mankietów czy też pudełko na krawat. Praca finansisty wymaga schludnego i eleganckiego wyglądu, dlatego takie prezenty na pewno zrobią furorę, ponieważ przydadzą się zarówno na co dzień, jak i w czasie podróży, chroniąc dodatki do ubioru.

Dla bankowca  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 87 elementów

Wysokiej jakości prezenty dla bankowca

Mężczyźnie, który na co dzień zajmuje się finansami, a po godzinach lubi napić się dobrego alkoholu lub zapalić papierosa, podaruj elegancką papierośnicę czy zestaw zawierający piersiówkę oraz kieliszki. Są to prezenty wysokiej jakości, pięknie zaprojektowane i służące przez lata. Każdy wielbiciel dobrych trunków i tytoniu na pewno ucieszy się z gustownych dodatków, które będzie mógł zabrać ze sobą także w podróż. Z kolei, jeśli Twój bliski czy znajomy mężczyzna pracuje głównie poza biurem, odbywając liczne podróże służbowe, na pewno przyda mu się prezent, który pozwala na wygodne przewiezienie niezbędnych elementów ubioru czy akcesoriów do czyszczenia. Naszą propozycją jest pokrowiec na koszulę w kształcie klasycznie złożonej koszuli. Dzięki niemu można przewieźć elegancką koszulę w taki sposób, że będzie ona gotowa do ubrania, bez śladu zagnieceń.

Jeśli chodzi o akcesoria, polecamy zestaw do czyszczenia butów, praktycznie zapakowany w poręcznym pudełku – przecież przed każdym spotkaniem dobrze jest wyczyścić buty, które szybko się kurzą. Z kolei mężczyźnie, który pracuje głównie w biurze, możesz podarować stylowy długopis z magnetyczną podstawką. Świetnym gadżetem jest również klepsydra 30-minutowa, która nie tylko efektownie wygląda, ale również przydaje się do odmierzenia czasu na krótkie zadania i tym samym motywuje.