Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla wędkarza

Łowienie ryb to zajęcie, które - mimo że wydaje się bardzo proste - wymaga odpowiedniej wiedzy. Bez niej żaden wędkarz nie złowiłby nawet jednej płotki. Dlatego, jeśli trzeba wybrać prezent dla łowcy ryb, a nie ma się pojęcia o wędkowaniu, lepiej zdać się na ofertę Forhim. Znajdują się w niej produkty wybrane specjalnie z myślą o wędkarzach, a wśród nich między innymi nieszablonowy scyzoryk z rękojeścią w kształcie ryby, angielskiej marki Wild & Wolf, czy też scyzoryk z wieloma funkcjami. Ten model może okazać się przydatny nie tylko podczas połowu, ale w wielu innych sytuacjach, ponieważ posiada duże i małe ostrze, otwieracz do puszek i do kapsli, korkociąg, wykałaczkę, pęsetę, śrubokręty (3 mm i 5 mm), przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło oraz kółko na klucze. Polecamy również wielofunkcyjne narzędzie dla wędkarza, które zawiera miarkę (0-8 cm), schowek na drobne akcesoria, karabińczyk do zawieszenia przy spodniach, nóż, pilnik, nożyczki oraz szpikulec.

Prezent dla wędkarza  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów

Wybór prezentu dla wędkarza nie musi przypominać „polowania” na ryby

Kto pół albo i więcej życia spędził nad wodą, doskonale wie, jak ważna – szczególnie w zimniejsze poranki czy wieczory – jest odrobina ciepłego napoju. A to można zapewnić wędkarzowi, ofiarując mu termos z napisem „ The Adventure Begins”, który sprawi, że wlana do niego kawa czy herbata przez długi czas utrzyma odpowiednią temperaturę. Podczas wielogodzinnego wędkowania przyda się również coś na ząb, dlatego polecamy także termos na jedzenie, do którego można wlać zupę, nałożyć bigos czy sałatkę. W zestawie znajduje się też łyżka oraz miska.

A na czas, kiedy wędkarz zechce zapalić papierosa, przyda mu się wyjątkowa zapalniczka Zippo Wędkarz czy Zippo Gone Fishing z interesującym nadrukiem, której płomień – napędzany benzyną – nie zgaśnie nawet podczas wiatru. Ta wersja posiada dożywotnią gwarancję. W momencie świętowania złowienia dorodnej ryby, jak znalazł będzie korkociąg do wina w kształcie łososia, wykonany ze stali i drewna i zapakowany w metalowe pudełko w stylu retro. A na czas planowania, nad jakim morzem po raz kolejny zarzucić wędkę, pomocny może okazać się podświetlany globus z nazwami ponad 200 miejsc lub mapa zdrapka, znakomita do zaznaczania miejsc już „zdobytych” i stawiania sobie kolejnych celów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.