Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla wędkarza


Nadszedł dzień kiedy stajesz przed trudnym wyborem jaki prezent kupić dla wędkarza, czy znów udać się do sklepu wędkarskiego gdzie zaprzyjaźniony sprzedawca skomponuje Ci kolejny prezent i zostawisz u niego krocie, bo przecież potrzebne są haczyki, żyłki, zestaw nowoczesnych spławików i obowiązkowo ten super extra odlotowy kołowrotek. Jednak aby zrobić prezent dla wędkarza czy rybaka nie musisz znacznie uszczuplać swojego portfela, wystarczy, że spojrzysz na nasze propozycje, które będą tak samo trafione jak upominki ze sklepu wędkarskiego. Każdemu kto wybiera się na połowy przyda się zestaw zawierający piersiówkę z motywem wędkarza, jeżeli jest on abstynentem to może napełnić ją wodą i też będzie w użytku, masz wybór zestaw będzie z latarką, która na pewno przyda się podczas połowów po zmroku lub z wielofunkcyjnym scyzorykiem, który także będzie spełniał swoją rolę, idealnie nada się gdy trzeba będzie przeciąć żyłkę bądź oskrobać rybę.

Jeżeli wędkarz nie ma jeszcze solidnego scyzoryka może warto pomyśleć o kultowym scyzoryku Victorinox, który posiada wszelkie niezbędne przyrządy dla rybaka.

Jeżeli wędkarz wybiera się na długie połowy warto sprawić jemu termos na jedzenie albo multinarzędzie posiadające łyżkę z widelcem i nożem, które zajmuje niewiele miejsca a jest niezwykle praktyczne.

Klasycznym upominkiem dla wędkarza będzie także kultowa zapalniczka ZIPPO z motywem wędkarza i ryby.

Dla wędkarza 

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów