Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla mechanika

Są mechanicy, którzy świata poza warsztatem nie widzą, a nawet kiedy widzą i tak już myślą o nienaprawionym kole, rozładowanym akumulatorze czy też szukają przyczyny nierównej pracy silnika. Znalezienie dla nich trafionego prezentu może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Dlatego radzimy skorzystać z naszej oferty, która została stworzona specjalnie z myślą o nich. Na początek warto wziąć pod uwagę upominek, na widok którego na twarzy każdego mechanika natychmiast pojawi się zaciekawienie, a w dalszej kolejności uśmiech. Mamy na myśli oczywiście narzędzia z wieloma różnymi funkcjami. Jak wiadomo, wśród wszelkich śrubek i śrubokrętów nawet młotek może się zawieruszyć, a jeśli do tego dojdzie, pod ręką będzie zawsze dostępna wersja multinarzędzia z kluczem nastawnym, piłą, nożem, latarką i wkrętarką, czy wersja z śrubokrętem z 12 końcówkami, szczypcami, nożem płaskim, nożem z ząbkami, piłą, dwoma różnymi śrubokrętami i nożycami do drutu.

Dla mechanika  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów

Coś w sam raz dla mechanika automaniaka

Nie samymi naprawami mechanik żyje. Tak więc w wolnej chwili przyda mu się łyk mocnej kawy – najlepiej z kubka, którego uchwyt stanowi śrubokręt, lub z kubka termicznego obudowanego pięcioma oponami i zakręcanego również na oponę. Z takiego modelu przyjemnie pić kawę. Mechanik od czasu do czasu musi rozstać się ze swoimi narzędziami, ale jeśli przypadkiem będzie szybko potrzebował śrubokrętu, pomocny może okazać się model w kształcie breloczka do kluczy, wykonany ze stali nierdzewnej, który idealnie nada się też jako schowek na drobne przedmioty. W naszej ofercie dostępny jest też brelok w kształcie tłoka, felgi chromowanej, w kształcie tarczy samochodowej czy kierownicy dla kierowcy automaniaka.

Nawet najbardziej zapracowany mechanik i nawet największy automaniak powinien - przynajmniej w czasie weekendu - pomyśleć o odpoczynku. A wówczas warto zaproponować im coś dla relaksu, a mianowicie jedyną w swoim rodzaju myszkę komputerową w kształcie auta Bentley Continental GT, w kolorze czerwonym, niebieskim lub białym. Inna opcja to odjazdowy pendrive model Audi R8 lub model Mercedes SLS AMG z 16 GB, na którym mechanik będzie mógł zapisać dane wszystkich swoich klientów. Choć do tego celu idealnie może posłużyć mu również etui na wizytówki z Volkswagenem Beetle, wyprodukowane przez niemiecką firmę TROIKA.