Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla mechanika


Kupno podarunku dla mechanika jest dużym wyzwaniem, bo jedynym czego potrzebuje mechanik jest kolejny klucz nasadowy, jednak Ty masz już dość kupowania ponownie tego samego, dlatego jesteś tutaj i na pewno nie wyjdziesz z pustymi rękami. Jak już jesteśmy przy dłoniach to czas pomyśleć o dłoniach mechanika, nie rzadko są w nagannym stanie przez ciągłą pracę w smarach więc przybornik do paznokci z linii dla mechaników będzie trafionym upominkiem. Zestaw do czyszczenia obuwia także sprawdzi się gdy trzeba będzie wyczyścić buty.

Kubek mechanika lub inny gadżetowy wręczony mechanikowi sprawi, że na jego twarzy zagości uśmiech. Kubek termiczny w kształcie opon samochodowych powinien być obowiązkowy na wyposażeniu każdego warsztatu aby kawa zawsze była ciepła.
Na ważne wyjścia gdy mechanik zrzuca swój kombinezon i ubiera koszulę warto wzbogacić ją o spinki do mankietów, oczywiście tematyczne, liczniki samochodowe bądź kierownice.

Duży wybór narzędzi wielofunkcyjnych, multinarzędzi i mini multinarzędzi sprawi, że każde wyda się Tobie idealne na prezent dla mechanika.

Jako wyjątkowy dodatek do prezentu idealnie sprawdzi się brelok do kluczy o tematyce samochodowej.

Dla mechanika 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów