Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla informatyka

Wybór prezentu dla informatyka to nie lada zadanie, ale również ciekawe wyzwanie. Tym bardziej że wybór prezentów dla takiego mężczyzny jest naprawdę duży. Wystarczy tylko dopasować podarunek do upodobań i potrzeb solenizanta. W czym zatem można wybierać? Jednym z najciekawszych prezentów będzie niewątpliwie myszka komputerowa w kształcie modelu samochodu. Jeśli Twój znajomy informatyk czy programista jest również miłośnikiem motoryzacji, będzie to niepowtarzalny prezent, łączący obydwie jego pasje. Jest to z pewnością nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale również świetny gadżet, ładnie prezentujący się na biurku informatyka.

To jednak nie wszystko dla informatyków kochających samochody. Możesz wybrać na prezent również pendrive w kształcie modelu samochodu. Jego projekt jest bardzo dokładny – nie widać, że jest to przydatne urządzenie, ponieważ prezentuje się jak stylowy model pojazdu. Co ważne, możesz wybrać różne modele samochodów, a więc z łatwością dopasujesz prezent do gustu informatyka.

Dla informatyka  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów

Stylowe prezenty dla informatyka

Co jeszcze warto podarować mężczyźnie, który pracuje jako informatyk czy programista? Jeśli szukasz prezentu eleganckiego, możesz wybrać spinki do mankietów w kształcie znaku @, charakterystycznego dla tematyki internetowej. Będzie to prezent ponadczasowy, zawsze świetnie pasujący do koszul solenizanta i jednocześnie symbolizujący jego zainteresowania. Z kolei informatykowi, który jest palaczem, możesz podarować zapalniczkę z futurystycznym nadrukiem, która spodoba się wielu panom uwielbiającym ten styl. Jest to produkt najwyższej jakości, który doceni każdy palacz lubiący gustowne prezenty.

Jeśli solenizant informatyk ma poczucie humoru i ceni niebanalne designy, koniecznie podaruj mu uciekający budzik. Jest to urządzenie, które nie pozwoli śpiochowi na niekończące się drzemki, ponieważ dzwoniąc, będzie poruszało się po całym pomieszczeniu, aż zostanie złapane przez daną osobę. Jest to świetny prezent dla każdego śpiocha, który nie raz wyszedł z domu o wiele za późno, a także dla tego, który lubi zaczynać dzień w niekonwencjonalny sposób. W razie potrzeby koła mogą zostać wyłączone i budzik może pozostać stacjonarnym, niebanalnym gadżetem. Dla każdego informatyka coś się znajdzie – zamówienie możesz złożyć już teraz.