Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla prawnika

Podobno istnieją prawnicy, którzy potrafią znaleźć mocne argumenty i obronić każdego oskarżonego. Tymczasem ich bliskim i znajomym często trudno znaleźć jakiekolwiek argumenty przemawiające za tym, że wybrany prezent przypadnie danemu prawnikowi do gustu. Ale my nie mamy z tym problemu, ponieważ oferujemy artykuły eleganckie, unikalne, doskonałe na każdą okazję i wprost wymarzone na podarunek dla każdego, nawet najbardziej wymagającego mężczyzny. Kto stoi na straży przepisów prawa, ten powinien prezentować się nienagannie, dlatego polecamy jeden z upominków, który się do tego przyczyni, a mianowicie podróżne etui na koszulę. Bez dokładnie wyprasowanej koszuli dobry adwokat nie powinien występować publicznie, warto więc, żeby skorzystał z opakowania, dzięki któremu ta część ubioru nawet po długiej podróży będzie wciąż wyglądała jak nowa. Przyda mu się także pudełko na spinki do mankietów, bo te także są mile widziane podczas ważnych spotkań.

Dla prawnika  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 154 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 154 elementów

Prezenty dla prawnika, na korzyść których przemawiają mocne argumenty

W czasie przerwy na kawę nawet prawnik może pozwolić sobie na papierosa i gwarantujemy, że znajdzie argumenty przemawiające na korzyść takiego postępowania. Dlaczego wobec tego nie podarować mu eleganckiej papierośnicy: chromowanej, o kolorze czarnym lub czarnym ze złotym, na 18 klasycznych papierosów – po 9 z każdej ze stron. Lata czytania przepisów mogą powodować problemy ze wzrokiem, z tego względu polecamy też etui na okulary i soczewki o nieszablonowym designie. Prawnikom jak najbardziej potrzebne są liczne kontakty, by więc mieli pod ręką wszelkie niezbędne numery telefonów i adresy, warto zaopatrzyć ich w dobrego pomocnika, jakim jest stylowy wizytownik.

W stresującej pracy związanej z prawem czasem przyda się też coś na odreagowanie stresu, a mianowicie stalowe kulki antystresowe, na których wystarczy położyć dłonie, a one będą układać się w przeróżne kształty. Jednak jeśli nawet one nie pomogą, nie zaszkodzi postawić na łyczek czegoś mocniejszego. A wówczas rewelacyjnie może spisać się szykowny zestaw do whisky, który zawiera szklankę, kulę chłodzącą, stojak do kuli i kleszcze do niej. Natomiast jeżeli prawnik często świętuje sukcesy zawodowe, może lepiej wybrać sześcioelementowy zestaw do wina. To również trafiony prezent, szczególnie jeśli zostanie wręczony właśnie z okazji odniesionego zwycięstwa.