Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla lekarza

Mężczyźnie, który jest lekarzem, możesz podarować prezent, który będzie kojarzył mu się z jego powołaniem lub coś klasycznego, co będzie cieszyło oko i jednocześnie przyda się w pracy bądź w życiu prywatnym. Możesz również wybrać upominek humorystyczny, a wszystko zależy od preferencji danego mężczyzny. Jeśli solenizant pracujący jako lekarz uczestniczy w konferencjach bądź innych profesjonalnych spotkaniach, warto podarować mu spinki do mankietów, które posłużą mu przez wiele lat i zawsze będą wyglądały klasycznie. W naszym sklepie proponujemy tę biżuterię w kształcie stetoskopu, czyli jednego z najpopularniejszych narzędzi pracy lekarzy.

Eleganckiemu doktorowi przyda się również pokrowiec na koszulę, który pozwoli mu przenieść koszulę wygodnie i zachować jej nieskazitelny wygląd. Taki prezent sprawdzi się w przypadku każdego mężczyzny, niezależnie od jego wieku czy stopnia naukowego – koszula jest zawsze ubraniem stylowym i eleganckim.

Dla lekarza  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 121 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 121 elementów

Prezent dla lekarza z humorem

Jeśli szukasz prezentu z poczuciem humoru, bądź takiego, który będzie odstresowywał podczas pracy lub po powrocie do domu, ciekawym pomysłem będzie kubek z ładnie namalowanym napisem „Życie jest piękne… trzeba tylko brać odpowiednie leki”. Jest to upominek z przymrużeniem oka, wywołujący uśmiech. Niebanalnym prezentem będą też kulki antystresowe, którymi można układać różne wzory i tym samym się relaksować. Jest to prezent efektowny, przydatny i niewymagający dużego wysiłku od osoby, która będzie go używać.

Ważne jest, aby lekarz znajdował chwilę dla siebie i odpoczął, na przykład, przy ulubionym trunku. Jeśli Twój bliski lekarz jest fanem dobrych alkoholi, możesz podarować mu zestawy prezentowe zawierające kieliszek do brandy z podstawką czy kieliszki do whisky z miarką. Są to wysokiej jakości, gustowne naczynia, których solenizant będzie mógł używać przez wiele lat i które będą prezentowały się bardzo efektownie jako prezent. Codzienna praca lekarza często obejmuje przemieszczanie się z jednej placówki zdrowia do kolejnej i poznawanie innych specjalistów, dlatego warto podarować pracowitemu lekarzowi stylowy organizer z notesem. Ładnym prezentem będzie też wizytownik, który pozwoli zachować wizytówki w jednym miejscu i wpływać pozytywnie na wizerunek lekarza.