Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla architekta

Co warto podarować architektowi? Coś, co jest ściśle związane z jego pracą czy też coś zupełnie innego? Czy postawić na prezenty klasyczne, czy na coś niebanalnego? Wybór ciekawych gadżetów, przydatnych upominków i eleganckich podarunków jest naprawdę szeroki, dlatego, zanim wybierzesz prezent dla swojego bliskiego czy znajomego architekta, sprawdź, w czym możesz wybierać. Mężczyźnie, który lubi eleganckie przedmioty i ceni prezenty jednocześnie przydatne i ładnie zaprojektowane możesz podarować zamykane pudełko na spinki do mankietów czy też papierośnicę, jeśli jest osobą palącą. Są to stylowe przedmioty, które będą cieszyły oko przez lata i dostępne są w różnych kolorach.

Jeśli architekt, dla którego szukasz prezentu lubi upominki dowcipne, przywołujące uśmiech na twarzy w ciągu ciężkiego dnia, możesz podarować mu kulę decyzyjną, która w humorystyczny sposób pomaga rozwiązywać problemy. Z kolei mężczyźnie, który lubi mieć w pracy stylowe gadżety, które podkreślają jego profesjonalne podejście do interesów, na pewno spodoba się elegancki wizytownik czy też pióro wieczne.

Dla architekta  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 118 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 118 elementów

Pomysłowe prezenty dla architekta

Do niebanalnych prezentów dedykowanych architektom z pewnością należy wielozadaniowy długopis z linijką. Jest to upominek podwójny, który jednocześnie zajmuje jedynie tyle miejsca, co sam długopis. Z całą pewnością przyda się w nieoczekiwanym momencie i będzie dużą niespodzianką dla solenizanta. Do kompleksowych prezentów należy także brelok będący jednocześnie power bankiem, czyli przenośną ładowarką do telefonu. Jest to przydatny drobiazg, który z łatwością zmieści się zarówno w kieszeni, jak i w każdej torbie i plecaku. Podaruj go architektowi, który lubi mieć wszystko, co najpotrzebniejsze pod ręką i który jest fanem ciekawie zaprojektowanych gadżetów.

Bardzo klasycznym prezentem dla architekta będzie również stylowa klepsydra 30-minutowa. Jest to dodatek świetnie sprawdzający się podczas pracy w biurze, jak i w domu i pomaga zmotywować się do ukończenia zadań trwających nie więcej, niż pół godziny. Jednocześnie jest to bardzo symboliczny przedmiot, skłaniający do refleksji nad czasem, a zatem idealny dla każdego architekta, którego inspiruje podobna symbolika.