Producenci

Katalog

Stan:
Producent

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Ögon Designs
Bez wątpienia elegancki i nowoczesny mężczyzna potrzebuje równie intrygujących i stylowych dodatków, które podkreślą jego indywidualizm oraz wyjątkowość. Odpowiednio dobrane sprawią, że pozornie prosty strój stanie się niesamowicie wyrazisty i przykuwający uwagę. Zdecydowana większość dodatków w męskiej garderobie dobierana jest pod kątem uniwersalności oraz funkcjonalności, tak by jeden element pasował do wielu rozwiązań i zarazem spełniał swoją nadrzędną rolę w wielu sytuacjach. Atutem nowoczesnych rozwiązań w zakresie męskiej mody są ciekawe połączenia, wykorzystujące potencjał klasycznych wzorów z oryginalnymi materiałami oraz designem, który bardziej przypomina stylowy gadżet, a nie przedmiot codziennego użytku. Przykładem niekonwencjonalnych rozwiązań z pewnością mogą być portfele Ögon Designs. 

Ögon Designs  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów

Inteligentne portfele Ögon Designs


Zręczne połączenie wyjątkowości i prostoty sprawiło, że minimalistyczne portfele przykuwają uwagę i gwarantują satysfakcjonujący proces użytkowania dla nawet najbardziej wymagających klientów. Zaletą inteligentnych portfeli jest ich uniwersalność, która subtelnie podkreśla otwartość na nowoczesne trendy z jednoczesnym zachowaniem wierności ponadczasowej klasyce. 

Produkty pochodzące z pracowni Ögon Designs, to kwintesencja oryginalności, nowoczesności i dobrego smaku w najlepszym wydaniu. Wykorzystanie potencjału trwałych materiałów cieszy każdego mężczyznę, zarówno tego, który ceni wytrzymałość produktów, jak i tego, który pozostaje miłośnikiem niekonwencjonalnych rozwiązań. Inteligentne portfele wykonane z aluminium są w pełni ekologiczne, ponieważ surowiec jest pozyskiwany w procesie recyklingu. Ponadto w porównaniu z innymi materiałami aluminium jest niezwykle lekki, co z pewnością ucieszy zwolenników przechowywania portfela w kieszeni nawet podczas porannego joggingu.

Marka jest młoda, jednakże dzięki innowacyjnym projektom poszerza grono klientów uwypuklając swoją indywidualność. Pikowane portfele z aluminium podbijają serca mężczyzn pewnych siebie, którzy wiedzą czego chcą i nie boją się po to sięgnąć, ale również facetów świadomych, którzy chętnie sięgają po gadżety bazujące na nowoczesnych rozwiązaniach.

Sprawdź, dlaczego musisz mieć portfel Ögon Designs

Współcześnie coraz więcej klientów odchodzi od płatności gotówką. Bazując na dostępie do nowoczesnych technologii wybieramy szybką płatność kartami lub aplikacjami, aby cieszyć się swobodą i uniknąć kłopotliwych pytań o drobne. Inteligentne portfele Ögon Designs zostały przystosowane nie tylko do przechowywania kart, ale i zabezpieczenia mienia przed sprytnymi hakerami. Zastosowana technologia zatrzymuje fale magnetyczne, dlatego chroni przed rozmagnesowaniem. Portfele posiadają certyfikat „RFID Safe”, który gwarantuje pewność i komfort użytkowania w każdych warunkach. Zabezpieczona karta bankowa nie będzie podatna na działanie urządzeń skanujących. Ögon z powodzeniem rozwija technologie zabezpieczające już od 10 lat, pozostając prekursorem tak innowacyjnego, a jednocześnie koniecznego w dzisiejszych czasach rozwiązania.