Akcesoria do whisky

Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Akcesoria do whisky

Posiada witaminę C, która wzmacnia odporność, niszczy komórki nowotworowe i zawiera o wiele mniej kalorii niż… piwo. Mowa oczywiście o whisky, która cieszy się dużym powodzeniem wśród prawdziwych dżentelmenów. Jej wyjątkowy aromat i charakter sprawiają, że szczególnie chętnie serwowana jest w prawdziwie męskim towarzystwie, a panom, jak wiadomo, okazji do spotkań nigdy nie brakuje. Wystarczy wspomnieć o meczu piłki nożnej, urodzinach, udanej transakcji czy awansie, a już pod uwagę bierze się uczczenie wydarzenia szklanką whisky. Nie zapomina się o niej również w ciężkich chwilach, gdy facet po prostu musi jakoś podnieść się na duchu. Ale pić ten napój w pierwszej z brzegu oprawie? Raczej nie bardzo. Królewskie napoje pije się przecież po królewsku, dlatego pomyśleliśmy o stosownej oprawie, a mianowicie o akcesoriach do whisky, które przydadzą się podczas jej podawania.

Akcesoria do whisky  

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów

akcesoria do whisky

Dobra, stara whisky - tylko w wyjątkowej oprawie

Akcesoria do whisky to idealny pomysł na gustowny prezent dla każdego konesera złotego trunku. W naszej ofercie znajdują się zestawy – przeznaczone też do bourbona – które mają pomóc w tym, by napój zatrzymał odpowiednio niską temperaturę. Dlatego oprócz szklanek czy karafek nie mogło więc zabraknąć w nich szczypiec do wyjmowania kul, a także samych kul chłodzących, które wystarczy zamrozić, by pełniły funkcję kostek lodu. Zauważmy, że szklanki zostały idealnie dopasowane do kul, a jednocześnie dopasowane do kształtu dłoni, dzięki czemu nie ma obaw, że się wyślizgną. Polecamy zestawy z dozownikiem, ale też formy na kule lodowe do drinków, które doskonale zastępują kule chłodzące. Jesteśmy też pewni, że osoby, które uwielbiają delektować się whisky, na sto procent nie przejdą obojętnie obok Zestawu miłośnika whisky Who cares z interesującymi napisami, dzięki którym zestaw będzie znakomicie prezentować się nie tylko w salonie czy w barach, ale w każdym innym miejscu. A do schowania go służy przenośne etui. To właśnie dzięki niemu nic nie stanie na przeszkodzie, by zabrać zestaw w każde miejsce, choćby na wypad z kumplami.

Akcesoria jak z prawdziwego westernu

Pamiętaj jednak, by dobierać szklanki stosownie do okazji. Jeśli chcesz zaszaleć po udanym dniu, przyda się szklanka z napisem „Good day”, jeśli masz zamiar zatopić klęskę, odpowiedniejsze będzie „Bad day”, natomiast jeśli chcesz pokazać, że opinia otoczenia znaczy dla Ciebie tyle, co nic, postaw na „Who cares?”. Palący miłośnicy popularnego łyskacza nie pozostaną obojętni na nasze zapalniczki z wzorem iście wyjętymi z westernów. Bo jaki pasjonat whisky nie dostrzegłby ich podobieństwa do tablic, jakie można obserwować w starych dobrych westernach na drzwiach lokali? A jeśli dodamy, że na zapalniczkach widnieje napis Jack Daniel’s albo Jim Beam, a więc nazwy najbardziej popularnej amerykańskiej whisky, to już nie ma mocnych. Po prostu trzeba pozwolić sobie chociaż na jedną. Tu już nie mamy tylko do czynienia ze zwykłą zapalniczką, ale poniekąd też z legendą. W naszych zapalniczkach – z dożywotnią gwarancją – napędzanych benzyną, ogień nie gaśnie nawet podczas wiatru.

akcesoria do picia whisky