Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Szkatułka, pudełko i etui na zegarki

Wyścig z czasem to dla mężczyzny wielka przyjemność i wyzwanie. Zegarek, a także pudełko na zegarki są w nim bardzo pomocne. Niezależnie od liczby zegarków, jakie posiadamy w swojej kolekcji, każdy z nich powinien być odpowiednio przechowywany! Przecież to właśnie zegarek jest dla mężczyzny niczym innym, jak ulubioną biżuterią! Może być on nowoczesny lub tradycyjny, sportowy lub elegancki. Jedno jest pewne – właściwe ich przechowywanie w naszych etui na zegarki sprawi, że będą one wyglądać doskonale przez wiele lat!

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów

Etui na zegarki dla każdego mężczyzny

Szkatułki i pudełka przydadzą się każdemu mężczyźnie - modnemu, eleganckiemu, wyluzowanemu, poukładanemu, szalonemu. Dzięki nim będzie łatwiej utrzymać porządek w biżuterii męskiej, do której zalicza się też zegarek. Mogą być duże na kilka zegarków lub całkiem małe, posiadać zamknięcie na magnes lub kluczyk, jego wykonanie będzie zawsze zachwycało. Materiały, z których najlepsze światowe firmy wykonują etui dla Forhim, to drewno lub skóra, dla mężczyzn ceniących naturalne, trwałe materiały. Niepowtarzalne wzory etui spodobają się studentowi, biznesmenowi, profesorowi, urzędnikowi, sportowcowi, freelancerowi i nie tylko!

Szkatułka na zegarki – pudełko na zegarki to prezent idealny

Nasze szkatułki zaskakują wieloma pozytywnymi cechami. Są przyjazne dla wszystkich zegarków - chronią je przed brudzeniem i zarysowaniem, porządkują, dobrze wyglądają, spełniają najwyższe wymagania jakościowe i techniczne, zawsze wyglądają efektownie i modnie. Dlatego też są doskonałym pomysłem na prezent niemalże na każdą okazję!