Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Pudełko na zegarki i inne

Producenci

Katalog

Dostępność
Stan:

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Pudełko na zegarki i inne


Wyścig z czasem to dla mężczyzny wielka przyjemność i wyzwanie. Zegarek, a także pudełko na zegarki są w nim bardzo pomocne. Każdy zegarek nie może stać bezczynnie i musi odpocząć, kiedy jest na t...


Wyścig z czasem to dla mężczyzny wielka przyjemność i wyzwanie. Zegarek, a także pudełko na zegarki są w nim bardzo pomocne. Każdy zegarek nie może stać bezczynnie i musi odpocząć, kiedy jest na to pora. Potraktowanie go z należytą uwagą, pielęgnowanie i zakładanie na rękę to dla niego największa wygrana. Ulubiona biżuteria wyjątkowego mężczyzny to zegarek. Może być nowoczesny lub tradycyjny, sportowy lub elegancki. Jedno jest pewne. Sprawienie mu przyjemności każdego dnia i odkładanie w odpowiednie miejsce, sprawi że zawsze będzie odpoczywał w komforcie i wygodzie, całkiem jak mężczyzna.Dzięki szkatułce na zegarki, wszystkie Twoje modele zawsze będą prezentować się niezwykle elegancko!

Szkatułki i pudełka na zegarki przydadzą się każdemu mężczyźnie - modnemu, eleganckiemu, wyluzowanemu, poukładanemu, szalonemu. Dzięki pudełku będzie łatwiej utrzymać porządek w biżuterii męskiej, do której zalicza się też zegarek. Szkatułka lub pudełko może być duże na kilka zegarków lub całkiem małe, może mieć zamknięcie na magnes lub kluczyk, jego wykonanie będzie zawsze zachwycało. Materiały, z których najlepsze światowe firmy wykonują etui dla Forhim, to drewno lub skóra, dla mężczyzn ceniących naturalne, trwałe materiały. Niepowtarzalne wzory etui spodobają się studentowi, biznesmenowi, profesorowi, urzędnikowi, sportowcowi i freelancerowi.

Pudełko na zegarek – pozytywnie zaskakuje!

Nasze szkatułki i pudełka na zegarki zaskakują wieloma pozytywnymi cechami. Są przyjazne dla wszystkich zegarków - chronią je przed brudzeniem i zarysowaniem, porządkują, dobrze wyglądają, spełniają najwyższe wymagania jakościowe i techniczne, zawsze wyglądają efektownie i modnie.

Nasza zasada w doborze pudełka na zegarki dla każdego mężczyzny to BEST FOR MEN:

B jak bezpieczeństwo i bezbłędna ekspozycja zegarków i innych akcesoriów

E jak ergonomiczność

S jak szybki i wygodny sposób zamknięcia i przechowywania

T jak „to jest to!”

F jak funkcjonalność

O jak oryginalność

R jak rewelacja

M jak modny styl

E jak efekt wow!

N jak najwyższej jakości materiały


Zegarek zdąży w wyścigu z czasem i chętnie wskoczy do wygodnej sypialni – pudełka.

Więcej

Pudełko na zegarki i inne Jest 26 produktów.

Podkategorie

 • Pudełko na spinki do...  Nie wiemy tego na pewno, ale przypuszczamy, że Ojciec Chrzestny nie wyobrażał sobie życia bez jedwabnych koszul, a swoje wyjątkowo drogie spinki do mankietów chował w ekskluzywnym pudełku. Spinki dla słynnych mafiozo to podstawa, a dbanie o nie i prawidłowe przechowywanie to już wielka sztuka i objaw uporządkowania w męskim życiu.

  Wielu mężczyzn ma szczególną słabość do eleganckiego lub intrygującego ubioru i nie wyobraża sobie koszuli bez spinek, niczym znany mafiozo. Warto je przechowywać w szykownym, modnym i designerskim pudełku.

  Pudełka na spinki do mankietów przydadzą nie tylko mafiozowi, ale każdemu mężczyźnie - modnemu, eleganckiemu, wyluzowanemu, poukładanemu, szalonemu. Dzięki pudełku będzie łatwiej utrzymać porządek w biżuterii męskiej, do której zaliczają się też spinki do mankietów .

  Pudełko może być duże na kilka par spinek lub całkiem małe, może mieć zamknięcie na magnes lub kluczyk, jego wykonanie będzie zawsze zachwycało. Materiały, z których najlepsze światowe firmy wykonują pudełka dla Forhim, to drewno lub skóra, dla mężczyzn ceniących naturalne, trwałe materiały. Niepowtarzalne wzory spodobają się studentowi, biznesmenowi, profesorowi, urzędnikowi, sportowcowi, freelancerowi.

  Pudełko na spinki do mankietów – komfort, luksus, elegancja!

  Nasze pudełka na spinki do mankietów zaskakują wieloma pozytywnymi cechami. Są przyjazne dla wszystkich spinek - chronią je przed wypadaniem i zarysowaniem, porządkują, dobrze wyglądają, spełniają najwyższe wymagania jakościowe i techniczne, zawsze wyglądają efektownie i modnie. Nasza zasada w doborze pudełka dla każdego mężczyzny to BEST FOR MEN:

  B jak bezpieczeństwo i bezbłędna ekspozycja spinek i innych akcesoriów

  E jak ergonomiczność

  S jak szybki i wygodny sposób zamknięcia i przechowywania

  T jak „to jest to!”

  F jak funkcjonalność

  O jak oryginalność

  R jak rewelacja

  M jak modny styl

  E jak efekt wow!

  N jak najwyższej jakości materiały

  Męskie spinki do mankietów w dopasowanym pudełku – luksusowo, komfortowo, elegancko! 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów