Producenci

Katalog

Dostępność
Stan:
Producent

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Zapalniczki plazmowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu osób dobry prezent to praktyczny prezent, dlatego też w naszym sklepie znaleźć możesz oryginalne i przydatne zapalniczki. Charakteryzują się one przede wszystkim wysoką jakością, niebanalnym wzornictwem, niesamowitą oraz przyciągającą uwagę kolorystyką. Markowa zapalniczka plazmowa, elektryczna na USB oraz żarowa z całą pewnością przypadną do gustu każdemu mężczyźnie, który ceni sobie praktyczne upominki. Jeżeli poszukujesz tego typu gadżetów, koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Polecane przez nas zapalniczki plazmowe

Tego typu zapalniczka to doskonały pomysł na prezent dla drugiej połówki, przyjaciela, taty czy brata. Taki podarunek wręczyć można z okazji urodzin, imienin, Dnia Ojca, rocznicy czy Świąt Bożego Narodzenia. Dostępne w naszym sklepie zapalniczki plazmowe pochodzą od renomowanych marek i zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zaopatrując się w nie możemy być pewni, że posłużą obdarowanemu przez wiele lat i przy każdym użyciu będą przypominać o nas.

Oferujemy między innymi zapalniczkę renomowanej marki Silver Match. Naciśnięcie znajdującego się na niej przycisku powoduje równoczesne wzniecenie łuku elektrycznego, co prezentuje się niezwykle efektownie. Gadżet ładowany jest przy pomocy dołączonego kabla USB. Czas pełnego ładowania wynosi od 1 do 2,5 godziny. O tym, kiedy należy naładować baterię informuje użytkownika czerwona dioda. Zapalniczka działa nawet podczas silnych podmuchów wiatru. Jest ona zarazem praktyczna, jak i estetyczna - posiada obudowę o wyjątkowej fakturze i zapakowana jest w eleganckie, firmowe opakowanie, które może pełnić funkcję opakowania na prezent. Na zapalniczkę udzielana jest 12 miesięczna gwarancja, dzięki czemu w razie uszkodzenia będzie ją można wymienić na nową.