Producenci

Katalog

Dostępność
Stan:
Producent

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Secrid
Jednym ze stałych akcesoriów, towarzyszącym współczesnemu mężczyźnie niemal każdego dnia, jest portfel. Mężczyźni cenią bowiem przede wszystkim funkcjonalność, dlatego wybierają rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb oraz dbają o szczegóły, dzięki czemu użytkowany portfel będzie służył przez lata wymagającej eksploatacji. Bez wątpienia na uwagę w tym zakresie zasługują portfele o niebanalnym wzornictwie, które doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie stroju eleganta i zapalonego sportowca. W naszej ofercie zgromadziliśmy mnóstwo propozycji, jednakże to portfele Secrid od lat cieszą się rosnącą popularnością z uwagi na wyjątkowość projektów, zastosowaną kolorystykę i materiały, które gwarantują ponadprzeciętną trwałość. 

Secrid  

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Dlaczego warto wybrać portfele od Secrid?

Zaletą nowoczesnych portfeli jest ich minimalizm, który doskonale odpowiada potrzebom współczesnych użytkowników, coraz częściej rezygnujących z posiadania banknotów na rzeczy wygodnej karty płatniczej, zapewniającej funkcjonalność i błyskawiczną płatność. Powszechność nowoczesnych technologii sprawia, że kolekcje portfeli Miniwalllet Secrid doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Nowoczesne technologie kroczą w tym samym kierunku z niebywałą funkcjonalnością, połączoną z jednoczesnym zachowaniem minimalizmu. W przypadku portfeli Secrid obrany kierunek doskonale odpowiada potrzebom współczesnych mężczyzn, którzy z przyjemnością pokonują trasy miejskiej dżungli. Znakiem rozpoznawczym producenta jest połączenie chłodnego minimalizmu z wysoką jakością oraz wyjątkową funkcjonalnością.

Portfel Miniwallet Secrid doskonale radzi sobie z zabezpieczaniem mienia oraz spełnia wysokie kryteria estetyczne każdego użytkownika. Zaskakuje zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz, stanowiąc kwintesencję eleganckiego wyposażenia osoby ceniącej ponadczasowy styl. Na uwagę zasługuje niesamowita funkcjonalność pozornie niewielkich portfeli oraz dodatkowe wyposażenie w cienki aluminiowy ochraniacz Cardprotector, co jeszcze bardziej podnosi poziom ochrony i bezpieczeństwa w procesie użytkowania.

Portfel Miniwallet Secrid idealny na prezent

Każdy mężczyzna ceniący klasę i wygodę z pewnością będzie usatysfakcjonowany z posiadania portfela Secrid, który mimo upływu lat wciąż pozostaje ponadczasowym dodatkiem gwarantującym niebywałą elegancję. Mając na uwadze wysokie wymagania naszych klientów proponujemy portfele wykonane ze skóry w klasycznym wydaniu, jak i te nieco bardziej unowocześnione w odważnych kolorach. Każdy z modeli zaprojektowanych przez holenderskich kreatorów galanterii skórzanej charakteryzuje się innowacyjnością i łatwością w użytkowaniu. Cienkie, wygodne i kompaktowe opakowanie na banknoty i karty doskonale odnajdzie się w każdej sytuacji. Dodatkowym atutem jest wzmożone zabezpieczenie mienia przed niebezpiecznymi hakerami. Bez wątpienia portfele Miniwallet Secrid skierowane są do użytkowników ceniących nowoczesność i prostotę. Projekt został przystosowany do około 6 kart. Tak kompaktowe rozwiązanie doskonale mieści się w kieszeni, co dodatkowo czyni portfel niezastąpionym.