Producenci

Katalog

Stan:
Producent

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Paski Pierre Cardin


Dla niektórych mężczyzn świat mody jest bardzo bliski, a dla niektórych mniej znany. Każdy Pan może odkryć coś ciekawego i poczuć się jak model na światowym wybiegu, na pokazie znanego cenionego projektanta Pierre'a Cardin.

Pasek Pierre Cardin zrobi z mężczyzny chodzący modowy ideał. Marka i znak firmowy tej francuskiej ikony świata mody są rozpoznawalne na ulicach całego świata. Zakładając pasek Pierre Cardin, każdy mężczyzna poczuje się jak na spacerze w Mediolanie, Lizbonie, Paryżu, Rzymie i Londynie.

Dzięki męskim paskom Pierre Cardin każdy facet poczuje się jak model na światowym pokazie!

Paski skórzane Pierre Cardin zaskakują wieloma pozytywnymi cechami. Projekty tego designera są cenione na całym świecie za jego styl, wysoki standard oraz niebanalną stylistykę.Paski Pierre Cardin są dla dla wszystkich mężczyzn - posiadają ciekawe wzory, rozmiary i kolory, spełniają najwyższe wymagania jakościowe i techniczne - mogą być klasyczne lub półautomatyczne, zawsze wyglądają efektownie i modnie.

Nasza zasada w doborze paska dla każdego mężczyzny to BEST FOR MEN:

B bezbłędny wygląd

E jak elegancja

S jak szybki i wygodny sposób zakładania i zapinania

T jak „to jest to!”

F jak funkcjonalność

O jak oryginalność

R jak rewelacja

M jak modny styl

E jak efekt wow!

N jak najwyższej jakości materiały

Pasek doda stylu i pewności każdemu mężczyźnie, który choć przez chwilę chce się poczuć jak model lub aktor na czerwonym dywanie!

Paski Pierre Cardin 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów