Producenci

Katalog

Stan:

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Pudełko na spinki do mankietówNie wiemy tego na pewno, ale przypuszczamy, że Ojciec Chrzestny nie wyobrażał sobie życia bez jedwabnych koszul, a swoje wyjątkowo drogie spinki do mankietów chował w ekskluzywnym pudełku. Spinki dla słynnych mafiozo to podstawa, a dbanie o nie i prawidłowe przechowywanie to już wielka sztuka i objaw uporządkowania w męskim życiu.

Wielu mężczyzn ma szczególną słabość do eleganckiego lub intrygującego ubioru i nie wyobraża sobie koszuli bez spinek, niczym znany mafiozo. Warto je przechowywać w szykownym, modnym i designerskim pudełku.

Pudełka na spinki do mankietów przydadzą nie tylko mafiozowi, ale każdemu mężczyźnie - modnemu, eleganckiemu, wyluzowanemu, poukładanemu, szalonemu. Dzięki pudełku będzie łatwiej utrzymać porządek w biżuterii męskiej, do której zaliczają się też spinki do mankietów .

Pudełko może być duże na kilka par spinek lub całkiem małe, może mieć zamknięcie na magnes lub kluczyk, jego wykonanie będzie zawsze zachwycało. Materiały, z których najlepsze światowe firmy wykonują pudełka dla Forhim, to drewno lub skóra, dla mężczyzn ceniących naturalne, trwałe materiały. Niepowtarzalne wzory spodobają się studentowi, biznesmenowi, profesorowi, urzędnikowi, sportowcowi, freelancerowi.

Pudełko na spinki do mankietów – komfort, luksus, elegancja!

Nasze pudełka na spinki do mankietów zaskakują wieloma pozytywnymi cechami. Są przyjazne dla wszystkich spinek - chronią je przed wypadaniem i zarysowaniem, porządkują, dobrze wyglądają, spełniają najwyższe wymagania jakościowe i techniczne, zawsze wyglądają efektownie i modnie. Nasza zasada w doborze pudełka dla każdego mężczyzny to BEST FOR MEN:

B jak bezpieczeństwo i bezbłędna ekspozycja spinek i innych akcesoriów

E jak ergonomiczność

S jak szybki i wygodny sposób zamknięcia i przechowywania

T jak „to jest to!”

F jak funkcjonalność

O jak oryginalność

R jak rewelacja

M jak modny styl

E jak efekt wow!

N jak najwyższej jakości materiały

Męskie spinki do mankietów w dopasowanym pudełku – luksusowo, komfortowo, elegancko! 

Pudełko na spinki do mankietów  

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów