Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Etui na koszuleEtui na koszule będzie świetnym towarzyszem ekscytującej misji, w jakiej niejeden mężczyzna weźmie udział niczym James Bond. Podczas podróży - misji służbowej lub prywatnej, koszula i jej Użytkownik mogą przeżyć różne zawirowania i zwroty akcji, całkiem jak filmowy bohater. Na spotkanie biznesowe, prezentację firmową, ważną uroczystość, dotrą jednak w nienagannym stanie, dzięki nowoczesnemu etui.

Będzie ono niezbędnym elementem w walizce, torbie lub plecaku prawdziwego faceta, mającego w szafie choć jedną koszulę.

W męskiej szafie koszula jest elegancką lokatorką i chce być dobrze traktowana. Etui na koszule pomoże zadbać o jej wygląd w trakcie przewożenia do pracy, na przyjęcie lub w czasie dłuższej podróży urlopowej lub służbowej. Koszula jest fanaberyjną towarzyszką ubioru i lubi być wyprasowana perfekcyjnie. Jej pedantyczne usposobienie, wymaga od Mężczyzny delikatnego obchodzenia się z nią. Ma skomplikowaną naturę. Dla etui – specjalisty od męskich spraw, nie będzie straszne obcowanie z bawełną, lnem, jedwabiem lub jeansem. Doświadczenie tego super eksperta pozwoli koszuli pokazać się w całej okazałości po jej wyjęciu i rozwieszeniu na wieszaku lub szybkim ubraniu przez jej Mężczyznę.

Każda męska koszula pokocha to idealne etui!

Nasze etui na koszule zaskakują wieloma pozytywnymi cechami. Są przyjazne dla wszystkich koszul - chronią je przed gnieceniem i zabrudzeniem, spełniają najwyższe wymagania jakościowe i techniczne, zawsze wyglądają efektownie i modnie. Nasza zasada w doborze etui dla każdego mężczyzny to BEST FOR MEN:

B jak bezpieczeństwo koszul

E jak ergonomiczność

S jak szybki i wygodny sposób zamknięcia

T jak „to jest to!”

F jak funkcjonalność

O jak oryginalność

R jak rewelacja

M jak modny styl

E jak efekt wow!

N jak najwyższej jakości materiały

Co tak przyciąga piękne koszule i nie pozwala im spać po nocach? Każda wzdycha do etui, chce wyjść z szafy i udać się w podróż z tym nowoczesnym przystojniakiem. Etui jest obiektem pożądania, które magnetyzuje nawet najbardziej oporne na prasowanie koszule!

Etui na koszule Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów