Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Alkoholowe

Te alkoholowe gadżety lubią tylko twardzi faceci. Alkohol na spotkaniu z kumplami, na uroczystościach rodzinnych, na wieczorze kawalerskim, na wyjeździe integracyjnym, na imieninach i urodzinach lub na wędkowaniu i na wspólnym grillowaniu, wymaga specjalnej męskiej i zdecydowanej oprawy. Te gadżety zapewnią każdemu mężczyźnie i towarzyszom niezapomniane emocje. Niecodzienne produkty od Forhim rozkręcą i uatrakcyjnią każdą imprezę i będą jednocześnie doskonałą i oryginalną ozdobą w domowym barku lub w podręcznym bagażu w czasie podróży.

Alkoholowe  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 160 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 160 elementów

Nietypowe akcesoria alkoholowe do akcji zawsze gotowe!

Niespotykane kieliszki pozwolą zaistnieć każdemu alkoholowi i rozbawić ich użytkowników. Nietypowe kostki do drinków z kamienia lub metalu, wyglądają intrygująco jak tajemnicza kobieta.

Napoje alkoholowe bez chłodzenia nie istnieją, więc nasze foremki do robienia lodu mogą zaskoczyć, bo w szklance będą wyglądać wystrzałowo jak lodowe pociski, które zrobisz bez problemu dzięki naszym akcesoriom. Niezbędnikiem każdego mężczyzny podczas wielkich i małych wypraw będą kieliszki w etui turystycznym i ciekawe otwieracze. Naszym sprawdzonym, alkoholowym patentom można zaufać, bo nigdy się nie nudzą i zawsze są na topie.

Zasada w ofercie alkoholowych akcesoriów dla każdego mężczyzny od Forhim jest prosta - to BEST FOR MEN:

B jak bezbłędny pomysł na alkohol

E jak elegancja

S jak szybki i wygodny sposób użytkowania i przenoszenia

T jak „to jest to!”

F jak funkcjonalność

O jak oryginalność

R jak rewelacja

M jak męski styl

E jak efekt wow!

N jak najwyższej jakości materiały


Alkoholowe gadżety przywołają najlepsze męskie wspomnienia i emocje u wszystkich pijących napoje z procentami w ich towarzystwie!

Funkcjonalne i efektowne – takie są nasze gadżety do alkoholu. Spodobają się każdemu mężczyźnie, który odważnie kroczy przez życie i potrafi docenić piękno otaczających go przedmiotów. To idealny pomysł na prezent – na urodziny, imieniny, pod choinkę, a także z okazji awansu czy znalezienia pierwszej pracy. Ucieszą każdego pana bez względu na wiek – zarówno świeżo upieczonego osiemnastolatka, energicznego trzydziestolatka, jak i eleganckiego gentlemana w sile wieku.

Aby picie alkoholu było nie lada przyjemnością, oprócz pięknych kieliszków i innego szkła na szlachetne trunki doskonale sprawdzi się lód. W naszym asortymencie znajdują się formy na kostki lodu i efektowne kule lodowe, które będą nieocenione podczas domowej produkcji drinków. Dzięki nim serwowane w domu koktajle nabiorą barowej prezencji i będą wyglądały naprawdę świetnie! Do innych gadżetów alkoholowych, których nie powinno zabraknąć w żadnym mieszkaniu, należy też praktyczny otwieracz do butelek i zestaw szklanek na drinki, np. do whisky. Miłośnikom niebanalnych przedmiotów polecamy przedmioty w designerskich kształtach, np. kryształowe karafki w formie… czaszki!