Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Alkoholowe


Te alkoholowe gadżety lubią tylko twardzi faceci. Alkohol na spotkaniu z kumplami, na uroczystościach rodzinnych, na wieczorze kawalerskim, na wyjeździe integracyjnym, na imieninach i urodzinach lub na wędkowaniu i na wspólnym grillowaniu, wymaga specjalnej męskiej i zdecydowanej oprawy. Te gadżety zapewnią każdemu mężczyźnie i towarzyszom niezapomniane emocje. Niecodzienne produkty od Forhim rozkręcą i uatrakcyjnią każdą imprezę i będą jednocześnie doskonałą i oryginalną ozdobą w domowym barku lub w podręcznym bagażu w czasie podróży.

Nietypowe akcesoria alkoholowe do akcji zawsze gotowe!

Niespotykane kieliszki pozwolą zaistnieć każdemu alkoholowi i rozbawić ich użytkowników. Nietypowe kostki do drinków z kamienia lub metalu, wyglądają intrygująco jak tajemnicza kobieta.

Napoje alkoholowe bez chłodzenia nie istnieją, więc nasze foremki do robienia lodu mogą zaskoczyć, bo w szklance będą wyglądać wystrzałowo jak lodowe pociski, które zrobisz bez problemu dzięki naszym akcesoriom. Niezbędnikiem każdego mężczyzny podczas wielkich i małych wypraw będą kieliszki w etui turystycznym i ciekawe otwieracze. Naszym sprawdzonym, alkoholowym patentom można zaufać, bo nigdy się nie nudzą i zawsze są na topie.

Zasada w ofercie alkoholowych akcesoriów dla każdego mężczyzny od Forhim jest prosta - to BEST FOR MEN:

B jak bezbłędny pomysł na alkohol

E jak elegancja

S jak szybki i wygodny sposób użytkowania i przenoszenia

T jak „to jest to!”

F jak funkcjonalność

O jak oryginalność

R jak rewelacja

M jak męski styl

E jak efekt wow!

N jak najwyższej jakości materiały


Alkoholowe gadżety przywołają najlepsze męskie wspomnienia i emocje u wszystkich pijących napoje z procentami w ich towarzystwie!

Alkoholowe Jest 78 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów