Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Paski skórzanePaski skórzane są dla mężczyzny tak samo ważne jak dla prawdziwego kowboja z westernu. Mężczyźni poczują się, jak na Dzikim Zachodzie, kiedy założą paski skórzane najlepszych światowych marek. Niezależnie od tego jaki styl preferuje mężczyzna. Pasek wygląda zawsze efektownie w każdej sytuacji i stylizacji. Dodaje pewności i przebojowości. Można w nim zaszaleć, jak kowboj, który pokona wszelkie przeciwności losu, zgarnie wielkie pieniądze i zwróci uwagę najważniejszych i najpiękniejszych kobiet.

Dla niektórych mężczyzn pasek to ulubiona biżuteria. Może być nowoczesny lub tradycyjny, sportowy lub elegancki. Jedno jest pewne. Sprawienie facetom przyjemności i wybranie prezentu z oferty pasków skórzanych, zapewni niezapomniane wspomnienia, bo zawsze będą go mieli przy sobie.

Paski przydadzą się każdemu mężczyźnie - modnemu, eleganckiemu, wyluzowanemu, poukładanemu, szalonemu. Ich wykonanie będzie zawsze zachwycało. Materiały, z których najlepsze światowe firmy wykonują paski dla Forhim, to metal i skóra, dla mężczyzn ceniących naturalne, trwałe materiały. Niepowtarzalne wzory pasków spodobają się studentowi, biznesmenowi, profesorowi, urzędnikowi, sportowcowi i freelancerowi.

Dzięki męskim paskom skórzanym każdy facet poczuje się jak w westernie!

Nasze paski skórzane zaskakują wieloma pozytywnymi cechami. Są dla wszystkich mężczyzn - posiadają ciekawe wzory, rozmiary i kolory, spełniają najwyższe wymagania jakościowe i techniczne - mogą być klasyczne lub półautomatyczne, zawsze wyglądają efektownie i modnie. Nasza zasada w doborze paska dla każdego mężczyzny to BEST FOR MEN:

B bezbłędny wygląd

E jak elegancja

S jak szybki i wygodny sposób zakładania i zapinania

T jak „to jest to!”

F jak funkcjonalność

O jak oryginalność

R jak rewelacja

M jak modny styl

E jak efekt wow!

N jak najwyższej jakości materiały

Pasek będzie najlepszym towarzyszem bohatera westernu na Dzikim Zachodzie w XXI wieku!

Paski skórzane Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów