Producenci

Katalog

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Skarbonki
Mężczyźni czują się pewniej, kiedy trzymają wydatki pod kontrolą. Lubią też kalkulować. Gdy obliczą, że jeśli przez miesiąc odmówią sobie papierosów, to po trzydziestu dniach odłożą odpowiednią ilość gotówki, by kupić nową grę na konsolę, chętnie podejmą wyzwanie. By ułatwić panom oszczędzanie, warto podarować im skarbonki męskie. W różnych kształtach i kolorach, z humorystycznymi napisami - ułatwiają odkładanie drobnych sum. Skarbonka dla mężczyzny to fantastyczny upominek, który nie tylko prezentuje się niezwykle okazale na biurku, ale przede wszystkim ułatwia odłożenie „paru groszy”.

Skarbonki  

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Skarbonka, czyli prezent na każdą okazję – i bez okazji

Zdecyduj się na śmieszne skarbonki dla dorosłych, a z pewnością wywołasz szeroki uśmiech na twarzy swojego mężczyzny. To wyjątkowy, minimalistyczny, a zarazem bardzo efektowny prezent, który świetnie wygląda na biurku, półce albo parapecie. Z jednej strony jest elementem dekoracyjnym, a z drugiej – pełni funkcję użytkową. Znajdziesz u nas przepiękne modele skarbonek – imitujące stare radio Musicology, szafę grającą, grę jednoręki bandyta, pocisk artyleryjski albo gaśnicę. Szeroki wybór dostępny w tej kategorii sprawia, że bez trudu dopasujesz tematycznie prezent do osoby, która ma go otrzymać – dziadka, taty, brata, chłopaka, męża i kolegi z pracy.

Skarbonki nie muszą być nudne – wystarczy wybrać śmieszne skarbonki z napisami, by prezent stał się oryginalny i niezapomniany. To idealny upominek dla każdego kawalarza, który ma poczucie humoru – zabawny tekst będzie zwracał jego uwagę od czasu do czasu, wywołując uśmiech na twarzy i pozytywne skojarzenia z osobą, od której dostał tak oryginalny prezent. Proponujemy m.in. ładną żółtą skarbonkę z grafiką żarówki i napisem w języku angielskim („Jak szef, ale z mniejszymi pieniędzmi”) albo bardziej stonowaną wersję w kolorze czarnym („Grosze za Twoje myśli... są dość drogie”). Jedna i druga będzie strzałem w dziesiątkę!

Reasumując, jeśli szukasz trafionego podarunku dla mężczyzny, skarbonka będzie strzałem w dziesiątkę. Sprawdzi się na prezent urodzinowy, imieninowy, a także pod choinkę i bez okazji. Pamiętaj, że to my tworzymy codzienność – jeśli masz ochotę sprawić trochę radości komuś, na kim Ci zależy, podaruj mu drobny upominek bez okazji. Twój chłopak dostał awans, a Ty chcesz cieszyć się razem z nim? Kup mu skarbonkę z zabawnym tekstem. A może chcesz uszczęśliwić brata, który chce zaoszczędzić pieniądze na pierwszy samochód? Tu idealnie sprawdzi się chromowana skarbonka w kształcie samochodu. Serdecznie zapraszamy na zakupy!