Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Etui na karty kredytoweEtui na karty kredytowe zrobi z nas prawdziwego faceta, dbającego o własne finanse. Poczujemy się jak kasiarze i bankowcy z filmu „Vabank”. Z kartami kredytowymi, pieniędzmi i dokumentami w takim etui zyskamy pewność, że wszystko gra, a my mamy do nich łatwy dostęp w każdej chwili. Etui zrobi wrażenie na innych facetach i na pięknych kobietach. Pozwoli nam uporządkować najbardziej potrzebne w codziennym życiu rzeczy i sprawi, że nasze finanse będą na wyciągnięcie ręki i zmieszczą się w kieszeni lub ulubionej torbie.

Nasze etui na karty kredytowe zaskakują wieloma pozytywnymi cechami. Są przyjazne dla kart, pieniędzy lub dokumentów - chronią je przed wypadaniem, niszczeniem i złodziejem, spełniają najwyższe wymagania jakościowe i techniczne, zawsze wyglądają efektownie i modnie. Nasza zasada w doborze etui dla każdego mężczyzny to BEST FOR MEN:

B jak bezpieczeństwo danych i pieniędzy dzięki systemom RFID i NFC

E jak ergonomiczność

S jak szybki sposób zamknięcia

T jak „to jest to!”

F jak funkcjonalność

O jak oryginalność

R jak rewelacja

M jak modny styl

E jak efekt wow!

N jak najwyższej jakości materiały

Z etui na karty od Forhim, każda karta kredytowa dostanie luksusowe skórzane cabrio!

Karty kredytowe, dokumenty i pieniądze lubią czuć się luksusowo w etui, jak ich właściciel w nowym cabrio? Etui doskonałe zapewni im poczucie bezpieczeństwa, modną oprawę, nienaganny styl i oryginalność, która przyciągnie wzrok silnych mężczyzn i atrakcyjnych kobiet. Nowoczesny design, klasyka we współczesnej odsłonie, oryginalny, szalony lub stonowany, tradycyjny kolor, odporny i piękny materiał, szczegóły wykonania i staranne przeszycia lub elementy ozdobne to cechy, które z etui zrobią najmodniejszy i najbardziej pożądany przez faceta gadżet towarzyszący mu wszędzie, nawet podczas jazdy w luksusowym cabrio!

Etui na karty kredytowe Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów