Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Zapalniczki i akcesoria

Zapalniczka to gadżet, bez którego nie obędzie się żaden palacz. Stanowi ona doskonały pomysł na prezent dla drugiej połówki, taty, brata, dziadka czy przyjaciela. Wręczyć można ją na urodziny, imieniny czy Święta Bożego Narodzenia. Wyróżnia się 3 główne rodzaje zapalniczek. Pierwsza z nich to benzynowa, która ogień uzyskuje w wyniku spalania umieszczonej w korpusie benzyny, która wydostaje się na zewnątrz przy pomocy knota. Wyróżnić można tutaj modele z zapłonem krzesiwowym oraz piezoelektrycznym. Drugim rodzajem zapalniczek są gazowe, które uzyskują ogień na skutek zlokalizowanego w korpusie gazu. Mechanizm takiego urządzenia bazuje na przycisku tworzącym iskrę i otwierającym zaworek zbiornika z gazem. W efekcie dochodzi do powstania ciśnienia powodującego wyrzucenie dającego ogień gazu. Trzeci typ zapalniczek to żarowe, które stanowią idealny pomysł na prezent dla kolekcjonerów i fanów oryginalnych gadżetów. Są one zasilane gazem i emitują gęsty, żarowy płomień, który może być czerwony, niebieski, pomarańczowy lub zielony.

Zapalniczki i akcesoria  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 122 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 122 elementów

zapalniczki

Najciekawsze zapalniczki na prezent z naszego sklepu

W naszym sklepie znajdziecie bogaty asortyment wspomnianych powyżej zapalniczek żarowych. Wyjątkowo efektownie prezentują się te od kultowej już marki Balmain, które ozdobione są eleganckim wzorem i logo. Przy wylocie żarnika znajduje się wyjście na płomień gazowy. W czasie wciskania przycisku wznieca się płomień z obydwu źródeł. Kolejna z propozycji to zapalniczki elektryczne. Przykładem jest model Chigwell marki Silver Match, który posiada wbudowany akumulator. Urządzenie zasilane jest przez port USB. Na jego spodzie znajduje się niebieska dioda LED informująca nas o niskim poziomie mocy. Odpalenie żarnika odbywa się tu w sposób automatyczny, po otwarciu klapki. Zapalniczka wygląda niezwykle stylowo, a to dzięki klasycznej, srebrnej barwie w połączeniu z delikatnym, tłoczonym wzorem. W naszym sklepie zaopatrzyć możecie się także w zapalniczki plazmowe, między innymi od wspominanej marki Silver Match. Naciśnięcie przycisku powoduje równoczesne wzniecenie łuku elektrycznego z obydwu źródeł, co robi niesamowite wrażenie. Urządzenie jest ładowane przy pomocy dołączonego do opakowania kabla USB.

Praktyczne popielniczki do zapalniczek

Poza zapalniczkami, w naszym sklepie możecie również nabyć szereg praktycznych akcesoriów dla palaczy. Niezwykle praktyczne są popielniczki. Pierwsza z naszych propozycji to model kieszonkowy, który ma postać niewielkiego, eleganckiego pojemnika, który bez przeszkód zmieści się do każdej kieszeni. Po wyjęciu, wystarczy ją rozsunąć. Dzięki zamontowanemu podajnikowi będziemy mogli położyć na popielniczce palącego się papierosa. Drugą grupę produktów stanowią humorystyczne popielniczki, na przykład w kształcie czaszki czy kuli bilardowej, które stanowić mogą jednocześnie jedyną w swoim rodzaju dekorację wnętrza.

zapalniczki na prezent