Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Piersiówki

Piersiówka ma tę zaletę, że pozwala niezauważenie, dyskretnie pociągnąć łyk czegoś mocniejszego w razie naglącej potrzeby, a takich potrzeb w dzisiejszych czasach mamy aż w nadmiarze. Ten interesujący gadżet odszedł w zapomnienie, ale może znów stać się popularny, a na pewno już teraz budzi niemałe zainteresowanie. I w zasadzie nie można się dziwić temu, że ten wynalazek, który w XVIII i XIX wieku robił furorę wśród klas wyższych, znów łatwo wypatrzyć na sklepowych półkach, ale choć raczej rzadko spotkamy się z widokiem człowieka popijającego z tego przedmiotu, piersiówki ciągle są przydatne, a niekiedy zyskują inne przeznaczenie niż to, które przypisano im pierwotnie. Czy jednak warto liczyć się z modą?

Piersiówki  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 117 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 117 elementów

Piersiówka - mała rzecz z wielką mocą wewnątrz

Nie zawsze mamy po drodze bar, w którym można by zamówić jednego głębszego, więc w pilnych sytuacjach całkiem dobrym rozwiązaniem będzie właśnie metalowa lub skórzana piersiówka i wlany w nią alkohol. A jeśli mamy wśród znajomych miłośników wyskokowych trunków, może ona okazać się doskonałym prezentem, nie tylko jako rzecz, która cieszy oko niebanalnym wykonaniem, ale też jako rzecz, która cieszy tym, co kryje w środku. Taki gadżet sprawdza się choćby podczas wędkarskiej wyprawy, podczas zbierania grzybów czy w podczas jakimkolwiek innego sposobu relaksu na świeżym powietrzu. Zauważmy, że alkohol to płyn, którego zadaniem niekoniecznie jest, jak niektórzy twierdzą, upijanie, ale rozgrzewanie, dlatego jeśli zimą przy wielkim mrozie czeka na nas na zewnątrz praca do wykonania, nie zaszkodzi pozwolić sobie na mały łyk z piersiówki, który w takim momencie może dodać energii do pracy. A jeśli przydarzy się nieprzewidziany wypadek w postaci rany, co na przykład przy pracy w lesie jest bardzo prawdopodobne, wystarczy zdezynfekować zranienie właśnie alkoholem, aby ochronić się przed infekcją.

elegancka piersiowka
zestaw piersiówka

W razie palącej potrzeby zdaj się na piersiówkę

Jak widać, nie taki alkohol straszny… jak o nim mówią, i w odpowiednich dawkach jak najbardziej dozwolony, szczególnie więc warto trzymać go w piersiówce, ograniczając tym sposobem… dawkę. Tym bardziej więc polecamy ten elegancki produkt mężczyznom ceniącym minimalizm, a przede wszystkim prawdziwym dżentelmenom, którzy w każdej sytuacji powinni wykazywać się elegancją i męstwem. Dlatego również w ich kolekcji nie może zabraknąć tego, z czym w dawnych czasach dżentelmeni stykali się bardzo często, a więc stylowej piersiówki. Jakość wykonania czy zdobienia tego gadżetu świadczyły kiedyś o zamożności i szyku mężczyzny. Także dzisiaj więc wielu mężczyzn ceni sobie ten produkt, nie tylko z sentymentu do przebrzmiałych czasów. A nasza oferta jest tak bogata, że każdy znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie czy dla bliskiej osoby. Golfistom na rozgrzewkę proponujemy odrobinę czegoś mocniejszego w piersiówce z napisem „The 19th Hole”. Wszyscy ojcowie pewnie chętnie wypiją zdrowie dzieci z modelu dla taty z napisem „The Best Dad in the World CGB” i będą czuć się dumni, że obdarowano ich takim prezentem. Idealnym upominikiem dla żołnierzy czy fanów militariów będzie militarny zestaw zawierający piersiówkę ze wzorem moro, lejek, latarkę i kieliszek, a wszystko pięknie opakowane. Z kolei dla mężczyzn, którzy lubią zapalić, polecamy piersiówkę w zestawie z papierośnicą i dwoma kieliszkami.

W życiu mężczyzny bywają takie chwile… gdy przydaje się piersiówka

Model z motywem podróżniczym zadowoli obieżyświatów, a bardziej wymagających podróżników – model w zestawie z trzema kieliszkami ukrytymi w książce „Story of real values” („Opowieść o prawdziwych wartościach”), zaś marynarzy czy rybaków – model z żaglówką w zestawie ze scyzorykiem, kieliszkiem i lejkiem. Niewtajemniczonych informujemy, że scyzoryk okaże się przydatny do otwarcia kolejnej butelki, a lejek do przelania alkoholu. Co ważne, ten niby niewiele znaczący scyzoryk może pełnić nie tylko funkcję korkociągu, ale też noża, pilnika, śrubokręta krzyżakowego, nożyczek, otwieracza i śrubokręta płaskiego. Z takim wyposażeniem można śmiało ruszać w podróż – nie tylko morską, nie tylko powietrzną, nie tylko wędkarską i nie tylko konną – bo posiadamy również wersję z motywem samolotu, ryby czy galopującego konia… Ale jak tu nie galopować, kiedy ma się w kieszeni marynarki elegancką piersiówkę, z której w każdej chwili można skorzystać, a wszyscy faceci doskonale wiedzą, że takich chwil nie brakuje w męskim życiu. Choć to nieco mniej pewny fakt niż ten, że piersiówki oferowane przez Forhim wykonane są ze stali nierdzewnej, a niektóre pokryte ekologiczną skórą. Posiadamy też modele z miejscem specjalnie przeznaczonym na grawer, a więc idealne jako prezent, który nie tylko musi pełnić rolę przedmiotu do picia, ale może też służyć jako element, który będzie pełnił funkcję gadżetu dekorującego wnętrze.

zestaw piersiówka i kieliszki