Producenci

Katalog

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Klipsy do banknotów
Panowie często nie lubią nosić przy sobie portfela - nie mają gdzie lub po prostu z jakichś innych powodów im to nie odpowiada. Zdarza się też, że pieniądze mają porozkładane po wszystkich możliwych kieszeniach i kiedy przychodzi do płacenia, trudno jest je wszystkie w pośpiechu zlokalizować. W takiej sytuacji niezastąpione okazują się klipy na banknoty! Umożliwiają one spięcie wszystkich pieniędzy w elegancki i niezwykle praktyczny sposób. Otrzymując klips do banknotów, mężczyzna wychodząc z domu, będzie musiał pamiętać już tylko o tym, by zabrać ze sobą klips na pieniądze.

Mężczyźni na ogół lubią mieć wszystko pod kontrolą. Jeśli Twój facet zawsze chce być panem sytuacji, z pewnością doceni bardzo praktyczny prezent, jakim jest uniwersalny klips do banknotów. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór produktów tego typu – klipsy są dostępne w różnych kolorach i fasonach, ale wszystkie prezentują się naprawdę doskonale. To elegancki i luksusowy atrybut każdego mężczyzny, który lubi robić wrażenie na otoczeniu – wyciągając taki gadżet, z pewnością wzbudzi zainteresowanie kolegów i znajomych.

Klipsy do banknotów  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

Klipsy z miejscem na kartę i portfele z klipsem na banknoty

Niektóre modele wyglądają jak większy spinacz, a inne są gładkie i przypominają klasyczny zatrzask. Niezwykle luksusowo prezentują się te, które w całości zostały wykonane ze srebra – wyglądają olśniewająco i efektownie. Są lekkie i tak małe, że zmieszczą się nawet w kieszeni! Warto postawić na wersję srebrną lub wykonaną ze stali szlachetnej – taki srebrny klips do banknotów prezentuje się wyjątkowo elegancko, idealnie harmonizując z każdym pewnym siebie mężczyzną, który odważnie kroczy przez życie i doskonale wie, czego chce.

Osobną kategorię stanowią praktyczne klipsy do banknotów z miejscem na karty, które oferuje nasz sklep internetowy. Dzięki takiemu gadżetowi noszenie portfela w ogóle okaże się zbędne, a Twój mężczyzna będzie miał wszystko pod ręką – wystarczy mu ten niewielki, kwadratowy klips ze stali szlachetnej i skóry, by pomieścić to, co najważniejsze, czyli karty i gotówkę. Polecamy świetną markę – szkocką manufakturę Dalvey, która jest znana i ceniona na całym świecie. Zaufały jej już tysiące zadowolonych klientów. W naszym asortymencie znajduje się też praktyczna spinka do banknotów – to idealny produkt dla wszystkich panów, którzy nie potrafią egzystować bez tego wyjątkowego atrybutu, jakim jest klasyczny, poręczny męski portfel.

klips / spinka na banknoty