Producenci

Katalog

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Scyzoryki

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór klasycznych, funkcjonalnych scyzoryków, które wyróżniają się na tle innych swoją elegancją i niebanalnym designem. Zebraliśmy wyjątkowe produkty dla wyjątkowych mężczyzn – o niestandardowych kształtach i rozmiarach, niebywale praktyczne, które doskonale nadają się na prezent na każdą okazję – urodziny, imieniny, na Boże Narodzenie – i jako niespodzianka. Ze sprężynowych scyzoryków z kombinerkami ucieszy się każdy facet, który w głębi duszy nadal jest chłopcem i kocha majsterkować, a wyprawy na łono natury to jego hobby.

Scyzoryk to atrybut każdego mężczyzny – zwłaszcza odważnego i gotowego na każdą okoliczność, który nie boi się rzucanych mu przez życie wyzwań. Posiadamy bogatą ofertę scyzoryków i noży oficerskich kultowej marki Victorinox, które są chętnie wybierane przez klientów. Scyzoryki Victorinoxa popularne są na całym świecie i wykonane z najwyższą starannością oraz precyzją. Różnią się liczbą ostrzy i kolorem, ale wszystkie zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Fenomenalnie prezentują się modele z czerwoną obudową.

Scyzoryki  

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Funkcjonalne scyzoryki

To tak naprawdę niedrogi prezent – za siedemdziesiąt dwa złote możesz kupić podstawowy, średniej wielkości scyzoryk posiadający 9 funkcji – duże ostrze, piłę do drewna, otwieracz do puszek, otwieracz do kapsli, wykałaczkę, pęsetę, śrubokręt, przyrząd do zdejmowania izolacji i kółko na klucze. Posiadamy w ofercie także scyzoryki z 33 funkcjami! Nawet najprostsze narzędzie może przydać się w różnych życiowych sytuacjach, na które warto być przygotowanym – scyzoryk jest lekki i poręczny, więc zmieści się w kieszeni. W razie potrzeby można go stamtąd wyjąć i wykorzystać do otworzenia puszki kukurydzy, skręcenia prostej półki ze sklepu czy rozpakowania zafoliowanej paczki.

Taki gadżet będzie nieoceniony nie tylko do wykonywania prostych domowych czynności, ale przyda się na każdej górskiej wyprawie, biwaku, w środku lasu i gdziekolwiek tam, gdzie znajdzie się odważny, żądny przygód mężczyzna. Scyzoryki męskie są nieocenionym prezentem dla każdego faceta, który spędza dużo czasu na świeżym powietrzu lub planuje wyprawy w nieznane, ale z drugiej strony doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Serdecznie zapraszamy na zakupy.