Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Papierośnica


Nie wiemy tego na pewno, ale przypuszczamy, że bohaterowie filmu „Kawa i papierosy” nie wyobrażali sobie życia bez papierosów i po nagraniu chowali je w ekskluzywnych papierośnicach.

Długie nocne rozmowy przy papierosach dla wielu facetów to podstawa udanego wieczoru.

Prawidłowe ich przechowywanie to już wielka sztuka i objaw uporządkowania w męskim życiu.

Wielu mężczyzn ma szczególną słabość do tej używki i nie wyobraża sobie jej bez szykownej, modnej i designerskiej papierośnicy.

Papierośnica przyda się nie tylko jako rekwizyt w filmie, ale będzie służyć każdemu mężczyźnie - modnemu, eleganckiemu, wyluzowanemu, poukładanemu, szalonemu. Dzięki papierośnicy będzie łatwiej utrzymać porządek. Uniemożliwią połamanie się papierosów. Papierośnica może być duża lub całkiem mała, może mieć zamknięcie na magnes lub zatrzask, jej wykonanie będzie zawsze zachwycało.

Materiały, z których najlepsze światowe firmy wykonują papierośnice dla Forhim, to skóra naturalna lub ekologiczna i stal nierdzewna, dla mężczyzn ceniących trwałe i eleganckie materiały. Niepowtarzalne wzory spodobają się studentowi, biznesmenowi, profesorowi, urzędnikowi, sportowcowi, freelancerowi, budowlańcowi, aktorowi, a nawet mafiozowi.

Z papierośnicą z Forhim zrobisz tytoniowe wrażenie!

Nasze papierośnice zaskakują wieloma pozytywnymi cechami. Są przyjazne dla wszystkich papierosów - chronią je przed wypadaniem i połamaniem, porządkują, dobrze wyglądają, spełniają najwyższe wymagania jakościowe i techniczne, zawsze wyglądają efektownie i modnie.

Nasza zasada w doborze papierośnicy dla każdego mężczyzny to BEST FOR MEN:

B jak bezbłędna ekspozycja papierosów

E jak ergonomiczność

S jak szybki i wygodny sposób zamknięcia i przechowywania

T jak „to jest to!”

F jak funkcjonalność

O jak oryginalność

R jak rewelacja

M jak modny styl

E jak efekt wow!

N jak najwyższej jakości materiały

Zrób tytoniowe wrażenie z papierośnicą, jak bohater Twojego ulubionego filmu!

Papierośnica Jest 35 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów