Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Zestawy do manicure
Współczesny mężczyzna wie, że zadbane dłonie to jego wizytówka i nie wstydzi się poświęcić im odpowiedniej ilości uwagi. W naszej ofercie znajdują się męskie zestawy do manicure marek takich jak Philippi, Larus, Wild & Wolf czy Kellermann Solingen. Zawierają one pęsety, pilniczki, obcinacze, nożyczki i inne praktyczne przyrządy, które pomogą zadbać o męskie dłonie. Starannie wypielęgnowane paznokcie to detal, na który wiele kobiet zwraca uwagę, warto mieć więc przy sobie zestaw do manicure w eleganckim etui. Bez problemu zmieści się ono do aktówki, torby lub plecaka. Idealnie nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i w podróży.

Warto zaopatrzyć się w zestaw do pielęgnacji paznokci, aby wszystkie niezbędne akcesoria mieć w jednym miejscu i móc szybko po nie sięgnąć. Jest to również świetne rozwiązanie dla każdego, kto ma tendencje do gubienia drobnych przedmiotów. Dokładnie wyznaczone miejsce na każdy z elementów zestawu sprawi, że nożyczki czy pilnik nie zostaną odłożone w losowym miejscu, z którego mogą spaść czy ulec zniszczeniu. Męskie zestawy do manicure, które znajdziesz w naszym sklepie, mają różną ilość elementów, dlatego możesz wybrać zestaw bardziej rozbudowany, bądź podstawowy.

Zestawy do manicure  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

Męskie zestawy do manicure

Jednym z najbardziej obszernych produktów w tej kategorii jest męski zestaw do manicure i pedicure Kellermann z dwunastoma elementami, w tym z nożyczkami, pęsetą i pilnikiem, ale to nie wszystko. W zestawie umieszczono także akcesoria niezwiązane z pielęgnacją paznokci. Są to grzebień, łyżka do butów oraz szczoteczka do zębów, czyli wszystkie podstawowe elementy potrzebne przed wyjściem z domu. Jest to zestaw idealny dla każdego mężczyzny i świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas podróży.

Bardzo stylowym prezentem będzie także zestaw mniejszy przybornik do paznokci - The Dapper Chap - idealny dla tych, którzy potrzebują podstawowych akcesoriów do manicure. Są one włożone do eleganckiego etui, łatwo zamykanego. Taki prezent zrobi wrażenie na mężczyźnie, który lubi kompaktowe i stylowe zestawy, których można użyć wszędzie.

Z kolei solenizantowi, który lubi niebanalny design, możesz podarować zestaw do manicure firmy Kellermann zapakowany w etui w kolorze dżinsu. Ten prezent zawiera nożyczki, pęsetę, obcinacz, szpatułkę oraz pilnik. Każdy z nich jest z łatwością wyjmowany, a etui zostało zaprojektowane wyjątkowo pięknie – taki prezent z pewnością zrobi wrażenie na solenizancie. Ilość wzorów etui oraz kombinacji elementów w zestawach jest naprawdę ogromna, dlatego zapraszamy do dokładnego zapoznania się z całym asortymentem. Męskie zestawy do manicure są nie tylko przydatnym, lecz także efektownym prezentem, który będzie używany z przyjemnością.

zestaw do manicure i pedicure