Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Zestawy do czyszczenia butów

Jeśli chodzi o garderobę, czyste buty to absolutna podstawa i nieważne, czy mężczyzna wybiera się na obiad do rodziców swojej ukochanej, na spotkanie biznesowe czy do kina. Świadczą o kulturze, warto więc zadbać, by zawsze były w nienagannym stanie. Nasze zestawy do czyszczenia butów zawierają wszystkie akcesoria niezbędne do utrzymania ich w czystości - wszystko zamknięte w stylowym etui. Taki prezent jest nie tylko elegancki, ale przede wszystkim niezwykle praktyczny. Zestaw do czyszczenia obuwia służyć będzie przez lata, nie tylko podczas użytku domowego, ale i w podróży.

Dostępne w naszym sklepie zestawy do czyszczenia butów różnią się między sobą ilością akcesoriów oraz stylem. Możesz dobrać zestaw w taki sposób, aby odpowiadał potrzebom danego mężczyzny. Jeśli potrzebuje on dużego zestawu, który pomoże mu odpowiednio zadbać o różnego rodzaju obuwie, warto zwrócić uwagę na zestaw Sarome UK, zawierający sześć elementów, dzięki którym buty będą schludne i zadbane. Poszczególne akcesoria zapakowano tutaj w etui w kolorze brązowym, wykonane ze skóry ekologicznej.

Zestawy do czyszczenia butów  

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Komu kupić zestaw do czyszczenia obuwia?

Jeśli solenizant potrzebuje nieco mniejszego zestawu, wyposażonego w najbardziej podstawowe elementy, strzałem w dziesiątkę będzie, na przykład, czarno-brązowy, ekskluzywny zestaw do czyszczenia butów Laurus Collection. Wszystkie elementy zamknięto w etui, które po zamknięciu ma kształt walca i które posiada rączkę, dzięki której jest to prezent wygodny do noszenia oraz do zapakowania go w każdej torbie czy walizce. Gustowny design sprawia, że jako prezent, zestaw ten prezentuje się wyjątkowo efektownie.

Jeśli nie wiesz, co podarować danemu mężczyźnie, ale wiesz, że jest osobą, która o siebie dba i ceni praktyczne upominki, możesz podarować mu elegancki zestaw do czyszczenia butów, a na pewno będzie to trafny wybór. Zestawy takie niezwykle ładnie się prezentują, a jednocześnie są ciekawym pomysłem prezent. W naszym sklepie znajdziesz też zestawy dedykowane konkretnym mężczyznom, np. tacie czy majsterkowiczowi. Etui jest ozdobione zabawnymi hasłami, co jest dodatkowym plusem takiego podarunku.

Ciekawym pomysłem na prezent jest też podarowanie mężczyźnie dwóch zestawów – jednego do pielęgnacji obuwia, a drugiego do manicure. W ten sposób niewątpliwie zaskoczysz solenizanta. Zestawy pasują do siebie kolorystyką i designem, dzięki czemu prezentują się z klasą i tworzą logiczną całość. Podarowanie całej serii akcesoriów w jednym jest świetnym rozwiązaniem w przypadku mężczyzn, którzy lubią jednolite serie produktów, jak i tych, którzy nie lubią szukać w sklepach poszczególnych akcesoriów.

zestawy do czyszczenia butów