Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla dziadka
Prezent dla dziadka podarować możemy mu nie tylko z okazji jego święta, które obchodzone jest 22 stycznia. Podarunek wręczyć możemy mu także w dniu jego urodzin, imienin czy podczas Świąt Bożego Narodzenia. Warto, aby taki prezent był zarówno estetyczny i elegancki, jak i praktyczny tak, by służył dziadkowi i przy każdym użyciu przypominał mu o nas. W naszym sklepie znajdziecie bogaty asortyment ekskluzywnych prezentów dla dziadka na każdą okazję. Jeżeli macie problem z wyborem idealnego podarunku, z chęcią pomożemy Wam w zakupie.

Dla dziadka  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 131 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 131 elementów

Co podarować dziadkowi?

Pierwszą grupę prezentów stanowią te wykonane własnoręcznie. Jeżeli dysponujemy zdolnościami manualnymi, możemy pokusić się o samodzielne wykonanie kartki dla dziadka czy ramki na zdjęcia. Podarunkiem, który przypadnie do gustu każdemu dziadkowi, będzie luksusowy zegarek. Warto dokupić do niego stylowe etui, które zabezpieczy czasomierz przed uszkodzeniem i pozwoli na estetyczne jego wyeksponowanie. Możemy pokusić się o kupienie większego pudełka, dzięki czemu dziadek będzie mógł stopniowo powiększać swoją kolekcję czasomierzy. Praktycznym prezentem dla dziadka będzie także zestaw kosmetyków lub perfumy. Każdy z nich z pewnością ucieszy się z kompletu do golenia - to podarunek zarówno praktyczny, jak i bardzo estetyczny. Jeżeli nasz dziadek pali papierosy, kupić możemy mu elegancką zapalniczkę albo popielniczkę. Kolejnym pomysłem na praktyczny podarunek jest skórzany portfel. Takie akcesorium posłuży dziadkowi przez wiele lat. Miłą niespodzianką będzie włożenie do niego fotografii wnuków. Jeżeli nasz dziadek jest majsterkowiczem, z pewnością przypadnie mu do gustu scyzoryk lub narzędzie wielofunkcyjne (w skład takiego gadżetu wchodzić może na przykład nóż, piła, szczypce, otwieracz do butelek, śrubokręt oraz pilnik). Dziadkowi - podróżnikowi wręczyć możemy z kolei kompas lub globus.

Stylowe prezenty dla dziadka

Dziadkowi, którego nigdy nie opuszcza ciekawość i który chętnie wyrusza w podróż, warto podarować zestaw akcesoriów, które przydadzą się podczas jego różnorodnych poszukiwań. Jest to zestaw zawierający kompas, teleskop oraz klepsydrę, a wszystko ułożone jest w gustownym, drewnianym pudełku. Będzie to prezent niepowtarzalny i niezwykle ceniony przez każdego obdarowanego. Wybierając prezent dla dziadka, warto zastanowić się, czy nie jest mu potrzebny jakiś przedmiot codziennego użytku, który jednocześnie będzie miał symboliczną wartość. Takim upominkiem może być kubek z napisem “Najlepszy dziadek na świecie”.

Jeśli z kolei widzisz, że przybory do golenia Twojego dziadka są już zużyte i przydałyby mu się nowe, podaruj mu zestaw do golenia, który składa się z pędzla i maszynki do golenia. Są one wygodnie zawieszone na gustownym stojaku, a wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości. Jeśli z kolei nie raz zdarza Ci się zagrać z dziadkiem w karty, świetnym prezentem będzie nowa talia. U nas z pewnością znajdziesz prezent, który na pewno pozytywnie zaskoczy Twojego dziadka.