Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla męża

Twój mąż jest niepoprawnym gadżeciarzem, czy lubi tradycyjne prezenty w nietradycyjnym wydaniu? Przerażeniem jednak napawa go perspektywa otrzymania kolejnych majtek, skarpetek, krawatu czy koszuli? Kręci nosem, kiedy dostaje kolejny taki sam dezodorant, zestaw pod prysznic lub balsam po goleniu? Najgorszą karą jest dla niego prezent w stylu „ładne, może tylko stać i się kurzyć lub zagracać pokój”? Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą prezentów i gadżetów i wybierz jeden dla swojego męża! Spraw, że przy najbliższej okazji jego oczy zabłysną, a na twarzy zagości wielkie zaskoczenie i promienny uśmiech.

Pozbawimy wszelkich kłopotów żony, które chcą zrozumieć świat swojego Męża i wręczyć oryginalny, całkowicie inny od wszystkich prezent. Mężczyźni są nieprzewidywalni i niepowtarzalni. Lubią swój świat z zakazanymi rzeczami i gadżetami zarezerwowanymi tylko dla Nich.

Dla męża 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 119 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 119 elementów

Z prezentem dla męża zasada BEST FOR MEN sprawdza się w 100%!

Zasada w ofercie prezentów dla każdego męża od Forhim jest prosta - to BEST FOR MEN:

B jak bezbłędny wygląd

E jak elegancja

S jak szybki i wygodny sposób ich użytkowania

T jak „to jest to!”

F jak funkcjonalność

O jak oryginalność

R jak rewelacja

M jak męski styl

E jak efekt wow!

N jak najwyższej jakości materiały naturalne

Prezenty dla męża przywołają najlepsze wspomnienia i emocje u wszystkich Panów mających krótki, średni i długi staż małżeński.