Producenci

Katalog

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Kompasy

Podobno prawdziwy mężczyzna nigdy nie panikuje, a już z pewnością nie wpada w histerię, gdy zgubi się w wielkim mieście, w górach czy… w lesie. I nawet dla tych, którzy uważają, że las – ze względu na swoją bezgraniczną, zamkniętą gęstwiną drzew przestrzeń – to największe zagrożenie dla nieobytych, mamy rozwiązanie nie do odrzucenia, co więcej – rozwiązanie, którym posługiwano się już mniej więcej dwa tysiące lat temu. Chyba nie myślisz, że chodzi nam o GPS? Skąd! Żaden GPS nie może się równać z naszymi kompasami, na których naprawdę można polegać. Ta busola, która, jak pisał francuski uczony Petrus Peregrinus de Maricourt, prowadzi do miast i wysp, może ratować zagubionych, ale też stanowić niezwykle pomocny przedmiot podczas wyprawy w niezamieszkane tereny, a także stać się elementem pasjonującej przygody i czasu spędzonego wraz z rodziną, gdyż właśnie z jego pomocą będzie można przemierzać niepoznane jeszcze ścieżki i odkrywać uroki krajobrazu, a przy tym również poznawać własne możliwości.

Kompasy  

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Z naszym kompasem obierzesz właściwy kurs!

Kompas to doskonały pomysł na prezent. Sprawi miłą niespodziankę młodym, jak i starszym żądnym przygód facetom, którzy z przyjemnością na chwilę zapomną o codziennej rutynie i ruszą w nieznane, kierując się wskazówkami dawno odkrytego przyrządu. W Forhim można nabyć modele minimalistyczne kieszonkowe, w których zadbano o każdy szczegół, eleganckie zamykane – szkockiej manufaktury Dalvey, modele wbudowane w piersiówkę, ale też w formie breloka, a nawet w formie spinek do mankietów. Panowie Marynarze! To także coś dla Was!

Kompas nie musi być nudny! To nie tylko funkcjonalne akcesorium, które może przydać się w środku lasu, podczas biwaku czy wypadku harcerskiego, ale i efektowny gadżet o oryginalnym designie. Proponujemy gadżety w formie breloków, które można przypiąć do kluczy, a także niebanalne kompasy w wersji kieszonkowej z efektownym wieczkiem na zatrzask. Najprostsze i zarazem bardzo wdzięczne są kompasy niemieckiej marki TROIKA, które zestawiono z breloczkiem. Są nieduże, więc zmieszczą się nawet w kieszeni. Doskonale prezentuje się też elegancki zestaw prezentowy angielskiej marki Widdop & CO – zawiera lupę, teleskop i kompas ułożone w drewnianej skrzynce.

To pomysł na świetny prezent dla każdego współczesnego mężczyzny, który oczekuje od życia czegoś więcej. Jeśli Twój partner, mąż, chłopak, brat, dziadek czy tata przykładają dużą wagę do estetyki swojego otoczenia i potrafią docenić piękno przedmiotów codziennego użytku, taki kompas z pewnością skradnie ich serca. W naszym asortymencie znajduje się bardzo bogata oferta produktów w tej kategorii – nasze kompasy są poręczne i wygodne, mieszczą się w dłoni i najmniejszej kieszeni, a także plecaku i każdej męskiej torbie. To świetny podarunek dla kogoś, kto najbardziej lubi praktyczne gadżety.

kompasy