Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Odzież i akcesoria

Prezentować się po męsku? To nie takie trudne, szczególnie kiedy ma się garderobę przygotowaną na najdziwniejszą ewentualność. Nie musisz być supermanem, żeby sprawdzić się w każdej sytuacji, ale nie zawsze wystarczą tylko odpowiednie zasady, często trzeba postawić właśnie na właściwie dobrany ubiór, a więc taki, w którym można czuć się jak we własnej skórze. Do tej własnej skóry nie zaszkodzi jednak dodać kilku akcesoriów odzieżowych, które nie tylko okazują się przydatne w najróżniejszych sytuacjach, ale mogą zrobić niemałe wrażenie, jako że cechuje je niebanalny design.

Odzież i akcesoria  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 778 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 778 elementów

Pasek, spinki do mankietów – modne akcesoria odzieżowe

Dobrze wyprasowana koszula to nieodłączny element spotkań biznesowych, uroczystości, eventów czy rodzinnych wydarzeń. Aby jednak razem ze swoim właścicielem dotarła na miejsce bez szwanku i bez zagnieceń, niekoniecznie trzeba zakładać ją natychmiast, można po prostu zapakować ją w oferowane przez Forhim etui i założyć tuż przed samym wyjściem na galę. Ta opcja sprawdza się w wielu sytuacjach, przede wszystkim, gdy wpada się na dane spotkanie prosto z podróży czy z pracy – nie zawsze związanej z działaniami zza biurka.

Jeśli mowa o koszulach, nie można zapomnieć o takich akcesoriach odzieżowych jak eleganckie spinki do mankietów. Przydadzą się szczególnie podczas wyjątkowych, oficjalnych momentów, dlatego prawdziwy dżentelmen powinien zaopatrzyć się przynajmniej w jedną parę. Polecamy również fiszbiny do kołnierzyka, które nie pozwolą żadnemu kołnierzykowi na odbieganie od wyznaczonej mu pozycji.

Prawdziwy mężczyzna dba również o nienaganny wygląd spodni. Trudno wyobrazić sobie coś bardziej żenującego niż spodnie, które nie leżą tak, jak powinny i odsłaniają na przykład brzuch, dlatego polecamy kolejne z naszych gadżetów odzieżowych, a mianowicie paski skórzane, które nie tylko doskonale spełnią swoją misję, utrzymując spodnie na właściwym poziomie, ale też będą stanowić modny, stylowy dodatek – podobnie jak nasze męskie bransoletki i naszyjniki, wykonane ze skóry naturalnej, rzemienia, kauczuku, kamieni naturalnych czy też ze stali szlachetnej.

akcesoria odzieżowe