Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Rozrywka

Nie samym chlebem człowiek żyje i nie samą codziennością żyją mężczyźni, a często przydatne okazuje się coś, co pozwala od niej odetchnąć, ale też ponownie wejść w nią z nową dawką energii, a czymś takim jest oczywiście właściwie zorganizowany odpoczynek, który mogą umilić oferowane przez nas gadżety rozrywkowe. Pozwolą one nie tylko ciekawie spędzić czas w gronie rodziny czy przyjaciół, a więc z dala od gier komputerowych czy innych popularnych rozrywek XXI wieku, ale też oddać się pasjonującym zajęciom, które odciążają psychikę i pomagają zapomnieć o nurtujących problemach.

Rozrywka  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 70 elementów

Partyjka pokera? Z naszymi kartami zawsze udana!

Jak powszechnie wiadomo, większość mężczyzn to istoty waleczne, które tylko wypatrują okazji, by pokonać przeciwnika, chociażby na polu walki. My jednak oferujemy bardziej niezagrażające życiu potyczki, a mianowicie nieszkodliwą grę w pokera, która oczywiście nie może odbyć się bez głównego elementu, a więc bez kart. A ich wybór w Forhim jest bardzo szeroki i z pewnością każdy pokerzysta, który nie wyobraża sobie weekendu spędzonego przy karcianym stoliku, znajdzie coś wyjątkowego, co sprawi, że rozgrywka stanie się prawdziwą przyjemnością.

Proponujemy między innymi zestaw do gry w pokera dla profesjonalistów, jak i dla amatorów, złożony z dwóch talii kart i pięciu kości, umieszczonych w książce „TEXAS POKER SECRETS”, ale także komplet klasyczny lub komplet luksusowy – wykonany specjalnie na życzenie polskich odbiorców – produkcji cenionej na całym świecie marki Piatnik. Mała partyjka w pokera przyda się również podczas wypadu z kolegami, więc jeśli taki istnieje w planach, radzimy zabrać ze sobą zestaw podróżny, w którym znajdują się również żetony. A jeśli nie lubisz tasować kart, poznaj nasz wyjątkowy gadżet do gry – automatyczną maszynkę do tasowania.

Kolejny gadżet do gry to karty Liście Dębu, które zyskały wielu miłośników, a niektórzy z nich wprost poszukują wyłącznie tych kart, zwanych „Peweksami”. Ten model znano jeszcze przed wojną, a używał go nawet sam Józef Piłsudski. Tak więc w tym wypadku do partyjki pokera mogą wkroczyć także cenne historyczne wspomnienia. Dobrą rozrywkę zapewnią też tajemnicze, wykonane z plastiku i pokryte wodoodporną folią, czarne karty, które gwarantują, że przeciwnik nie podpatrzy, co trzymasz w garści. Na ich rewersie znajduje się wzór banknotu 100$. Podczas karcianej partyjki w towarzystwie oferowanych przez nas kart nawet najbardziej spokojny gracz może poczuć przypływ adrenaliny.

gadżety rozrywkowe