Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Do kuchni

Kto sądzi, że mężczyźni zaglądają do kuchni sporadycznie i w dodatku tylko po to, żeby zjeść dobry obiad, są w błędzie. Ponieważ dla niektórych to ulubiona część domu, w której chętnie spędzają wiele godzin, choćby przy kubku kawy czy przy rozmowie z najbliższymi. Dlatego w kuchni absolutnie nie powinno zabraknąć męskich gadżetów, które będą stanowić dowód na to, że w tym domu jednak rządzi jakiś mężczyzna, a jeśli nawet nie rządzi, to na pewno mieszka. Poza tym nawet facet, który unika kuchni jak ognia, też musi coś jeść i pić, tak więc w Forhim nie mogło zabraknąć kubków, szklanek, kubków, kufli przeznaczonych specjalnie dla prawdziwych mężczyzn, którym nie uśmiecha się picie z naczyń ozdobionych różowymi kolorami czy kwiatami.

Do kuchni  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 291 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 291 elementów

akcesoria do kuchni

Stylowe i praktyczne akcesoria do kuchni

Mężczyźni mają swoiste podejście do życia i podobne podejście mają do rzeczy, które ich otaczają. Niby nie zwracają na to uwagi, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Powiedzmy wprost, mężczyźni – niezależnie od wieku – potrzebują gadżetów, także kuchennych, z męskimi atrybutami, z nawiązaniem do ich ulubionych bohaterów filmowych czy z humorystycznymi hasłami, na przykład takimi jak: „Inżynier MELANŻU – znawca kobiet!", „Najlepsze CIACHO w mieście”, „Dawniej Piernik – teraz mówią na mnie Ciacho” czy „Człowiek LEGENDA – łamacz serc!”. A takie między innymi zdobią nasze szklanki do piwa, kufle czy kubki. Gwarantujemy, że taki prezent poprawi humor każdemu, a obdarowanemu prawdopodobnie podniesie samoocenę. Duże szanse na to są również wtedy, gdy wręczymy facetowi termiczny kubek Supermana, kubek kapitana Phasma Star Wars czy oryginalny kubek szeryfa. Bo jaki facet choć raz w życiu nie chciałby sprawdzić się w roli Supermana (niekoniecznie tego z filmowego ekranu)?

W naszej ofercie znajdują się też duże pojemniki na jedzenie, które nie chłoną zapachów i w które można zmieścić tyle kanapek, że żadnemu mężczyźnie kiszki nie będą grały marsza. Do kanapek przyda się oczywiście gorący napój, dlatego wśród naszych akcesoriów do napojów nie mogło zabraknąć termosów o interesującym wykonaniu, ale też kubków termicznych, które długo utrzymują temperaturę napoju. A dodatkowo zostały przystosowane tak, żeby obsługiwać je lewą ręką, więc idealnie sprawdzą się podczas jazdy samochodem. Poza tym polecamy również eleganckie szklanki do różnego rodzaju napojów, korkociągi i wykonane z dużą precyzją otwieracze do butelek, które zrobią wrażenie nawet na kobietach i będą ciekawym gadżetem w każdej kuchni. Jesteśmy przekonani, że u nas znajdziecie najlpsze akcesoria do kuchni!