Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla motocyklisty

Niestety, żadnemu motocykliście nie można podarować pobicia rekordu prędkości na torze, ale oferowane przez Forhim produkty są w stanie dostarczyć każdemu miłośnikowi jazdy na jednośladach równie mocnych wrażeń. Szczególnie polecamy rewelacyjne repliki retro, dostępne w kolorze czarnym, czerwonym, niebieskim czy czarnym z czerwonym płomieniem, które mogą przenieść ich posiadacza w pasjonującą motocyklowo-historyczną podróż. Wyróżnia się wśród nich model Police (edycja limitowana), wykonany podobnie jak pozostałe metodą metaloplastyki. Gwarantujemy, że na ich widok serce każdego motocyklisty zabije nieco szybciej. Chyba że wcześniej ktoś inny podaruje mu prezent imitujący o wiele nowocześniejszy model jednośladu, a mianowicie chromowany przybornik na biurko w kształcie motocykla, idealny jako przycisk do papieru czy magnes do spinaczy biurowych.

Prezent dla motocyklisty  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów

Produkty, które uatrakcyjnią motocyklowe życie

Jak wiadomo, niemal każdy motocyklista bardziej dba o swoją maszynę niż o inne rzeczy, a w takich wypadkach może nawet zapomnieć, gdzie położył klucze. Dlatego z całą pewnością przyda mu się breloczek w kształcie kasku, motoru Speed Light, do którego dołączono latarkę, czy też w kształcie motocykla ścigacza, o kolorze srebrnym, czerwonym albo czarnym. Ta mała rzecz przypomni motocykliście zimą, jakie emocje wywołuje jazda na ścigaczu, a jednocześnie zasygnalizuje, że pora sprawdzić stan maszyny przed kolejną jazdą. Nie wszyscy motocykliści zadowalają się wyłącznie zapalaniem motoru. Niektórzy lubią też zapalić papierosa.

Właśnie z myślą o nich zaopatrzyliśmy nasz sklep w zapalniczki z najnowszej kolekcji 2018: między innymi Zippo Harley Davidson, Zippo Motocykl, ziejący ogniem Zippo Motor Sport Black Matte czy Zippo Vintage Motorbike Poster. Każda z nich posiada dożywotnią gwarancję i każda, podobnie jak motor, do działania potrzebuje tylko odrobiny właściwego paliwa, a mianowicie benzyny. Fanom motoryzacji przyda się też mapa zdrapka do zawieszenia na ścianie, na której będą mogli zaznaczać pokonane trasy i wyznaczać kolejne cele do zdobycia. Poza szaloną jazdą w życiu bywają też trudniejsze chwile, a wówczas może warto postawić na łyk czegoś mocniejszego z oferowanej przez nas piersiówki z motywem motoru, motocyklisty oraz pasażerki, lub z dostępnych w Forhim kubków turystycznych.