Dla podróżnika

Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla podróżnika

Co to za życie bez podróży, szczególnie jeśli ma się duszę prawdziwego podróżnika? Ale nawet najbardziej zapalony obieżyświat obchodzi imieniny i urodziny, czy też pojawia się w domu podczas świąt, a wtedy trzeba pomyśleć o prezencie dla niego. To niekiedy może stanowić problem, jednak na pewno nie wówczas, jeśli wybierze się coś z oferty Forhim. Polecane przez nas produkty zadowolą nawet najbardziej wymagającego mężczyznę. Na początek radzimy zwrócić uwagę na podświetlane globusy, na przykład większy (zielony) i mniejszy (pomarańczowy), na którym zaznaczono ponad dwieście nazw miejsc. Taki upominek posłuży nie tylko do wytyczania nowych celów do zdobycia, ale spełni się też jako lampa. Podróżnik bez busoli to jak żołnierz bez broni, dlatego oferowany przez nas mosiężny kompas z zegarem wiecznym i z umieszczonym na wieku harcerskim przyrzeczeniem zadowoli każdego miłośnika wojaży.

Dla podróżnika  

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 183 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 183 elementów

Upominki, które posiadają moc przenoszenia w inną przestrzeń

Idealnym upominkiem może być także zestaw złożony z kompasu, teleskopu i klepsydry, umieszczony w pięknej, drewnianej skrzynce. Z takimi przyrządami każdy miłośnik zwiedzania świata ma możliwość poczuć się jak Staś z „W pustyni i w puszczy”. Podczas wyprawy, szczególnie w czasie pokonywania szlaków, koniecznie trzeba zabrać ze sobą coś ciepłego do ugaszenia pragnienia. A do tego znakomicie nada się szczelny kubek termiczny, który zachowa odpowiednią temperaturę kawy czy herbaty przez długi czas. A jeśli kawa to za mało, proponujemy zaopatrzyć się w piersiówkę w skórze Georgio.

Na długich szlakach zdarzają się też nieprzewidziane sytuacje, a wtedy może przydać się wielofunkcyjna bransoletka, zawierająca krzesiwo, miniostrze i gwizdek ratunkowy. Z takim wyposażeniem można poradzić sobie nawet w gęstym lesie, zwłaszcza jeśli dodać do tego narzędzie wielofunkcyjne, złożone z kombinerek, przecinaka do drutu, śrubokrętu płaskiego i krzyżakowego, otwieracza do butelek, pilnika i karabińczyka. Nie wszyscy mężczyźni jednak lubią wymagające solidnego przygotowania i nieco wysiłku wyprawy. Niektórzy wolą podróże samochodowe. Dla nich dużą atrakcją będzie prezent w postaci chromowanego breloka do kluczy z mapą kontynentów - w kształcie globusa, w kształcie kompasu czy samolociku. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.